11.05.2016
В університеті стартували Дні наукиЧитати повністю

В університеті стартували Дні науки

10 травня в Уманському національному університеті садівництва відкриттям Всеукраїнської наукової конференції молодих учених «Актуальні проблеми садівництва в сучасній аграрній науці» стартували традиційні Дні науки.

26.02.2016
Проект «Розвиток агропромислового сектору шляхом створення прикордонної сільськогосподарської мережі»Читати повністю

В рамках заходу було проведено семінар та презентовано інструменти, створені в рамках Проекту з метою сприяння діяльності сільгоспвиробників.

20.01.2016
Науковий гербарій Уманського НУС зареєстровано в Index Herbariorum (New York)Читати повністю

Науковий гербарій Уманського НУС зареєстровано в Index Herbariorum (New York)

Науковий гербарій УНУС належить до найстаріших гербаріїв України. Він містить унікальні колекції рослин, окремі з яких становлять світове надбання, оскільки не оприлюднені в жодній з інших колекцій світу. Тому рішення про включення Наукового гербарію УНУС до світової бази IH було прийняте беззаперечно.

18.01.2016
Реформування вищої освіти в оцінках учасників освітнього процесуЧитати повністю

Реформування вищої освіти в оцінках учасників освітнього процесу

За рішенням Міністерства освіти і науки України, в грудні цього року в провідних університетських центрах України проводиться вивчення думки викладачів та студентів старших курсів щодо стану та перспектив реформування освітньої галузі. В Уманському НУС було проведено опитування студентів 4-х курсів усіх факультетів та досвідчених професорів і доцентів різних кафедр.

XX Міжнародний науково-практичний форум “Теорія і практика розвитку агропромислового комплексу та сільських територій”
17.09.2019 08:54

Круглий стіл
Круглий стіл "Науковий гербарій УНУС", присвячено 175-річчю започаткування гербарної справи в Уманському НУС
19.09.2019 10:00

XII Міжнародна виставка LABComplEX. Аналітика. Лабораторія. Біотехнології. HI-TECH.
25.09.2019 09:00

Міжнародний Конгрес з біологічних, сільськогосподарських і життєвих наук