10.06.2016
Уманський НУС отримав нагороди за наукову, інноваційну та освітню діяльністьЧитати повністю

Уманський НУС отримав нагороди за наукову, інноваційну та освітню діяльність

02.06.2016
Обговорення перспектив участі УНУС в програмах "Горизонт-2020"Читати повністю

Обговорення перспектив участі УНУС в програмах "Горизонт-2020"

Науковці Уманського НУС відвідали семінар-нараду «Можливості використання деревної біомаси від обрізки плодових дерев і викорчовування старих насаджень в енергетичних цілях» у м. Вінниця.

01.06.2016
Міжнародна науково-практична конференція Читати повністю

Міжнародна науково-практична конференція

26–27 травня 2016 р. на базі інженерно-технологічного факультету Уманського НУС пройшла ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Імпортозамінні технології вирощування, зберігання і переробки продукції садівництва та рослинництва», присвячена 10-річчю створення інженерно-технологічного факультету.

26.05.2016
Всеукраїнська науково-практична конференція «Сучасні тенденції психолого-педагогічної освіти у сфері фізичного виховання»Читати повністю

25 травня в Уманському національному університеті садівництва пройшла Всеукраїнська науково-практична конференція «Сучасні тенденції психолого-педагогічної освіти у сфері фізичного виховання», присвячена 65-річчю заснування кафедри фізичного виховання.

19.05.2016
Міжнародна науково-практична конференція  «Філософія саду і садівництва в світовій культурі: джерела та новітні інтерпретації»Читати повністю

18 травня в рамках Днів науки Уманського національного університету садівництва відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Філософія саду і садівництва в світовій культурі: джерела та новітні інтерпретації».

18.05.2016
Віншування науковців Уманського НУС, приурочене Дню наукиЧитати повністю

Віншування науковців Уманського НУС, приурочене Дню науки

До Дня науки в Уманському НУС відбулось традиційне віншування найкращих науковців університету

XX Міжнародний науково-практичний форум “Теорія і практика розвитку агропромислового комплексу та сільських територій”
17.09.2019 08:54

Круглий стіл
Круглий стіл "Науковий гербарій УНУС", присвячено 175-річчю започаткування гербарної справи в Уманському НУС
19.09.2019 10:00

XII Міжнародна виставка LABComplEX. Аналітика. Лабораторія. Біотехнології. HI-TECH.
25.09.2019 09:00

Міжнародний Конгрес з біологічних, сільськогосподарських і життєвих наук