10.11.2016
Міжнародний семінар "Від досліджень до інновацій в агропродовольчому секторі"Читати повністю

Міжнародний семінар "Від досліджень до інновацій в агропродовольчому секторі"

9 листопада 2016 р. відбувся міжнародний семінар "Від досліджень до інновацій в агропродовольчому секторі". Семінар організовано партнерами проекту SUAFRI-EPC, співвиконавцем якого є Уманський НУС, в рамках Міжнародної агропромислової виставки «АГРОФОРУМ 2016»

26.10.2016
V Міжнародний форум «ПРОБЛЕМИ ІННОВАЦІЙНОГО РОЗВИТКУ ТА ІНФОРМАЦІЙНОГО СУСПІЛЬСТВА»Читати повністю

20-21 жовтня 2016 року Уманський національний університет садівництва взяв участь у V Міжнародному форумі «ПРОБЛЕМИ ІННОВАЦІЙНОГО РОЗВИТКУ ТА ІНФОРМАЦІЙНОГО СУСПІЛЬСТВА», що проходив на базі Українського інституту науково-технічної експертизи та інформації у м. Київ.

17.10.2016
Перспектива участі УНУС в програмах ЄС "Горизонт-2020"Читати повністю

Перспектива участі УНУС в програмах ЄС "Горизонт-2020"

13 жовтня науковці Уманського НУС взяли участь у науково-практичному семінарі «Участь науково-педагогічних працівників ВНЗ України в конкурсах рамкової програми ЄС Горизонт 2020», який пройшов на базі Національного університету біоресурсів і природокористування, м. Київ.

04.10.2016
Наукові та навчальні здобутки Уманського НУС гідно представлено на Дні містаЧитати повністю

Наукові та навчальні здобутки Уманського НУС гідно представлено на Дні міста

Уманський національний університет садівництва ще раз гідно продемонстрував територіальній громаді свою наукову міць, інноваційні, наукові й навчальні технології, свої беззаперечні історичні традиції.

20.09.2016
Демонстрація напрацювань садівничої галузіЧитати повністю

Демонстрація напрацювань садівничої галузі

15-16 вересня науковці університету продемонстрували широкому загалу свої досліди з плодівництва, виноградарства, ягідництва й ін.

Науково-практичний семінар
Науково-практичний семінар "День саду Уманського національного університету садівництва"
06.03.2020 10:00