Остання редакція: 02 грудня 2016

Звітування кафедр про наукову та інноваційну діяльність за 2016 рік

З 28 листопада по 1 грудня 2016 року в Уманському НУС проходило звітування кафедр про наукову та інноваційну діяльність за 2016 рік. Було заслухано звіти 29 кафедр, представлених у відповідності до рішень вченої ради Уманського НУС (протокол №4 від 22.02.2016 р.) та ректорату (протокол №7 від 11.03.2016 р.).

Завідувачами кафедр на високому рівні було охарактеризовано основні наукові здобутки науково-педагогічних працівників. Звіти та представлений медійний матеріал дали чітке уявлення про наукову та інноваційну діяльність, що була виконана на кафедрах. У порівнянні з 2015 роком зросла публікованість кафедр у фахових виданнях та наукометричних виданнях Scopus, Web of Science, Copernicus.

Серед звітуючих високий рівень виконання наукової роботи було відмічено на кафедрах туризму та готельно-ресторанної справи, фінансів, банківської справи та страхування, які представили високу опублікованість своїх співробітників.

Загалом, всі звіти кафедр схвалені з відповідними зауваженнями й побажаннями.

Проректор з наукової та інноваційної діяльності

Карпенко В.П.