Зимова онлайн школа волонтерства для молодих учених

Початок: 09:00, 19 січня
Рада молодих учених при Міністерстві освіти та науки України оголошує набір учасників    ЗИМОВОЇ онлайн ШКОЛИ ВОЛОНТЕРСТВА для молодих учених  в рамках реалізації проєкту British Council «Активні громадяни», спільно з ГО «Міжнародна фундація розвитку».
Програма школи включає 7 практичних тренінгів від провідних науковців, тренерів та фасилітаторів України,  спілкування з цікавими людьми, участь у індивідуальних консультаціях з основ проєктної діяльності, менторську підтримку.
Протягом тренінгів та консультацій  ми розглянемо законодавчі, організаційні, соціальні, психологічні аспекти волонтерства та волонтерської діяльності, культуру волонтерства та активного громадянства, основи ефективної комунікації та соціальної відповідальності. Окрема й особлива увага буде зосереджена на практичних методах та інструментах розвитку soft skills, комунікативної компетентності та проєктної діяльності. Важливим аспектом навчальної програми є проєктний дизайн та проєктний менеджмент. Учасники та учасниці Школи волонтерства матимуть змогу розробити власний соціальний проєкт та презентувати його.  На вас чекають дискусії, обговорення, тренінги та ігри.
Робота школи розпочинається 19 січня 2022 року.
Для участі прохання обов'язково заповнити заявку за посиланням:   https://forms.gle/94brSYmWTXKxTDG49
Дедлайн: 15.01.2022 року.
Учасники тренінгу, які виконають  домашнє завдання, отримають сертифікат про підвищення кваліфікації на 30 годин (1 кредит ЄКТС).
#Школа_волонтерства_для_молодих_учених
#РМУ_при_МОН_України