+38 (04744) 4-69-87
Меню
Остання редакція: 10 листопада 2022

Зі святом наукова спільното!

Щороку, 10 листопада, з ініціативи ЮНЕСКО наукова спільнота  відзначає Всесвітній день науки в ім'я миру та розвитку (World Science Day for Peace and Development).

У цей день відзначається важливість науки для досягнення миру і розвитку в усьому світі, необхідність відповідального використання наукових надбань на благо суспільства, вшановуються наукові традиції та наукові досягнення.

Науковці Уманського національного університету садівництва теж вносять активний вклад у розвиток як вітчизняної, так і світової науки. При кафедрах університету функціонують лабораторії  і наукові школи, які славляться технологічними розробками і винаходами. Завдяки зусиллям науковців виконуються важливі держбюджетні дослідження, здійснюється підготовка наукових кадрів, забезпечується міжнародне співробітництво, у виробництво впроваджуються інноваційні розробки.

Наукова спільнота університету має змогу працювати, розширювати вже існуючі та створювати нові напрацювання з важливих наукових тематик, які примножують здобутки української і світової науки.

Шановні представники наукової спільноти! Сердечно вітаємо Вас з Міжнародним днем науки! Бажаємо  міцного здоров’я, невичерпного творчого натхнення, професійних звершень та росту, реалізації нових проєктів та ідей, що збагачують велич нашої держави!

 

НДЧ УНУС