Остання редакція: 16 жовтня 2023

ЗАСІДАННЯ СПІЛКИ РАД МОЛОДИХ ВЧЕНИХ

12 жовтня 2023 р. відбулося засідання Спілки Рад молодих вчених, що  традиційно проводиться з метою обговорення поточних проблем і шляхів їх вирішення; стану та перспектив розвитку Рад молодих вчених; методів активізації діяльності та помноження результативності роботи. Організатор – Рада молодих учених при Міністерстві освіти і науки України. Учасник заходу від Уманського НУС – Голова Ради молодих учених Катерина КОСТЕЦЬКА.

Перше питання засідання: "Фіксація злочинів рф в Україні в рамках протидії геноциду". Спікери: заступник голови РМВ пані Аліса СУХІХ та представник благодійної організації «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «ЛЮДИНА» пан Андрій ІЗОВІТА.

Доповідачі презентували діяльність організації eyeWitness to Atrocities та  закликали всіх долучитися до фіксування злочинів рф шляхом надання зібраної інформації міжнародній організації через мобільний додаток.

Скачати мобільний застосунок "eyeWitness to Atrocities" з Google Play Store.

Потрапити на сторінку "eyeWitness to Atrocities" можна з https://www.eyewitness.global/UA/Ukraine-resources-hub

Як експерт із використання фотографій та відео для притягнення до відповідальності винних у жорстоких злочинах, «eyeWitness to Atrocities» продовжує підтримувати громадські організації, журналістів та цивільних осіб, які документують потенційні воєнні злочини та інші інциденти в Україні.

Ця сторінка містить ключові ресурси, щоб допомогти документалістам в Україні отримати доречні та надійні аудіовізуальні докази, які можуть привести до правосуддя.

Другим питанням, що обговорювали на зібранні Спілки Рад молодих вчених, були деталі реалізації проєкту «Наукою вишиваємо Україну». Спікер – координатор проєкту пані Єлизавета КУЛИКОВА.

Голова Ради молодих учених Уманського національного

університету садівництва канд. с.-г. наук,

доцент Катерина КОСТЕЦЬКА.