Остання редакція: 08 травня 2023

Засідання наукового товариства студентів УНУС

04 травня вмотивовані та ініціативні студенти – представники шістьох факультетів УНУС розпочали спільну роботу в складі наукового товариства студентів УНУС.

Заступники деканів з наукової роботи зорієнтували студентів в напрямах подальшої співпраці, ознайомили з нормативними документами в межах яких окреслені основні вектори роботи наукового товариства на перспективу та побажали плідної праці.

Засідання пройшло в дружній атмосфері з розробленням детального плану роботи.

Затверджений склад наукового товариства студентів УНУС:

Голова наукового товариства: Ольга Левченко, (студентка 11-ф групи);

Заступник голови наукового товариства: Усатюк Діана, (студентка 11-ф групи);

Секретар наукового товариства студентів: Усатюк Крістіна, (студентка 11-ф групи);

Члени товариства (представник факультету):

-  інженерно-технологічний факультет: Світлана Клименко, (студентка 11-т групи);

-  факультет менеджменту: Юлія Галаган, (студентка 32-м групи);

-  факультет агрономії: Данило Варич, (студент 22-а групи);

-  факультет лісового і садово-паркового господарства: Дар’я Моложанова (студентка 11-зм групи); Ангеліна Дісюк (студентка 21-сп групи);

-  факультет плодоовочівництва, екології та захисту рослин: Анастасія Білоусюк (студентка 11 - мбзр групи).

Бажаємо студентській науковій спільноті наснаги та нових наукових звершень!!!

Відповідальна за наукову роботу студентів УНУС
к.е.н., доцент Юлія Улянич