Остання редакція: 13 березня 2023

Захист дисертації Кучер Інни Олексіївни на здобуття наукового ступеня доктора філософії

09 березня 2023 року в Уманському національному університеті садівництва на засіданні спеціалізованої вченої ради відбувся черговий успішний захист дисертації на здобуття наукового ступеня доктора філософії в галузі знань 20 Аграрні науки та продовольство  за спеціальністю 201 Агрономія.

На розгляд спеціалізованої вченої ради була представлена дисертація здобувача ступеня доктора філософії Кучер Інни Олексіївни на тему «Адаптивні елементи технології вирощування васильків справжніх у Правобережному Лісостепу України». Дисертаційне дослідження виконувалось під керівництвом  Улянич Олени Іванівни, доктора сільськогосподарських наук, професора, члена-кореспондента НААНУ, завідувача кафедри овочівництва УНУС.

Атестація здобувачки здійснювалась членами разової спеціалізованої вченої ради,  до складу  якої увійшли:

Голова ради:

1. Поліщук Валентин Васильович, д. с.-г. н., професор, декан факультету лісового і садово-паркового господарства Уманського національного університету садівництва.

Рецензенти:

2. Щетина Сергій Васильович, к. с.-г. н., доцент, декан факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин Уманського національного університету садівництва.

3. Кецкало Вікторія Валеріївна, к. с.-г. н., доцент, доцент кафедри овочівництва Уманського національного університету садівництва.

Опоненти:

4. Вдовенко Сергій Анатолійович, д. с.-г. н., професор, професор кафедри лісового, садово-паркового господарства, садівництва та виноградарства  Вінницького національного аграрного університету.

5. М’ялковський Руслан Олександрович, д. с.-г. н., професор, завідувач кафедри садово-паркового господарства, геодезії і землеустрою Закладу вищої освіти «Подільський державний університет».

Після обговорення члени спеціалізованої ради підтвердили високий науковий рівень, завершеність та оригінальність дисертаційної роботи Кучер Інни Олексіївни, зазначили її професійність та науковий талант як молодого науковця і одностайно проголосували за присудження їй ступеня доктора філософії з галузі знань  20 Аграрні науки та продовольство  за спеціальністю 201 Агрономія. З матеріалами захисту дисертації можна ознайомитись на веб-сайті УНУС в розділі «Разові спеціалізовані вчені ради».

Щиро вітаємо Кучер Інну Олексіївну з важливим науковим досягненням і зичимо подальших професійних здобутків у галузі науки!

Людмила Смолій, завідувач аспірантури, докторантури