Остання редакція: 10 грудня 2021

ЗАХИСТ ДИСЕРТАЦІЇ БОЙКА ЯРОСЛАВА ОЛЕГОВИЧА

Захист дисертації Бойка Ярослава Олеговича на здобуття

наукового ступеня доктора філософії

07 грудня 2021 року в Уманському національному університеті садівництва на засіданні спеціалізованої вченої ради ДФ 74.844.010 відбувся захист дисертації Бойка Ярослава Олеговича на здобуття наукового ступеня доктора філософії в галузі знань 20 Аграрні науки та продовольство  за спеціальністю 201 Агрономія.

Дисертаційне дослідження на тему «Фізіологічне обґрунтування інтегрованої дії біологічно активних речовин в посівах гороху озимого»  Бойко Ярослав Олегович підготував за час навчання за PhD-програмою. Роботу виконано під керівництвом  Карпенка Віктора Петровича, доктора сільськогосподарських наук, професора, проректора з наукової та інноваційної діяльності  УНУС.

Атестація здобувача здійснювалась членами разової спеціалізованої вченої ради, утворення якої затверджено наказом МОН України від 22.09.2021 р. № 1013.  До складу  ради увійшли:

Голова ради:

Рябовол Людмила Олегівна, д. с.-г. н., професор, Уманський національний університет садівництва.

Рецензенти:

Любич Віталій Володимирович, д. с.-г. н., професор, Уманський національний університет садівництва.

Заболотний Олександр Іванович, к. с.-г. н., доцент, Уманський національний університет садівництва.

Опоненти:

Дем’янюк Олена Сергіївна, д. с.-г. н., професор, Інститут агроекології і природокористування Національної академії аграрних наук України.

Карпук Леся Михайлівна, д. с.-г. н., професор, Білоцерківський національний аграрний університет.

Члени спеціалізованої вченої ради відзначили високий науковий рівень виконаних досліджень. Після обговорення та на підставі результатів таємного голосування спеціалізованою вченою радою ДФ 74.844.010 одноголосно прийнято позитивне рішення щодо присудження Бойку Ярославу Олеговичу наукового ступеня доктора філософії в галузі знань 20 Аграрні науки та продовольство  за спеціальністю 201 Агрономія. З матеріалами захисту дисертації можна ознайомитись на веб-сайті УНУС в розділі «Разові спеціалізовані вчені ради».

Людмила Смолій, завідувач аспірантури, докторантури