+38 (04744) 4-69-87
Меню

Загальнонаціональний полілог “Місце природи в адаптації України до зміни клімату”

Початок: 10:00, 01 грудня

 

Шановні друзі!

 

Запрошуємо вас до загальнонаціонального обговорення можливих шляхів адаптації України до зміни клімату за допомогою природоорієнтованих рішень в лісовому, водному та сільському господарстві. 

Метою обговорення стане створення спільного бачення та дорожньої карти адаптації України до зміни клімату за допомогою природи.

Захід відбудеться у два етапи: обговорення та формування бачення під час онлайн зустрічей 1-2 грудня 2021 р. та очна зустріч усіх зацікавлених сторін наприкінці січня 2022 року. 

Ми запрошуємо до відкритої розмови про кліматичне майбтунє України та роль природи в ньому широке коло зацікавлених сторін, а саме: центральні органи виконавчої влади дотичні до ключових секторів (агро, ліс та вода), експертне середовище, регіональних та місцевих представників, громадські організації, бізнес, а також молодь і медіа до участі в першому етапі обговоренння.

Завданнями першої зустрічі є:

  1. визначення кола найгостріших проблем в адаптації лісового господарства, водного управління та сільського господарства до зміни клімату

  2. пошук найкращих рішень для їх вирішення

  3. створення проєкту спільного бачення ролі природи для адаптації України до зміни клімату через призму водного, лісового та аграрного секторів. 

Ваша участь буде надзвичайно важливою для визначення вектору взаємодії держави, громадських організацій, наукової спільноти, молоді та бізнесу у рамках кліматичної стратегії України.

Захід організовує WWF-Україна в рамках проєкту INSURE: movIng Nature baSed climate solutions into Ukraine’s Reform agEnda.


Деталі щодо організації та участі:

Дата: 1-2 грудня, 10:00-14:00.

Формат: Zoom конференція 

Щоб підтвердити свою участь, будь ласка, зареєструйтеся. Порядок денний, інформаційні матеріали та посилання на Zoom-конференцію будуть надіслані зареєстрованим учасникам за тиждень до заходу.


За додатковою інформацією звертайтеся до Наталії Пустільнік, асистентки проєкту INSURE Всесвітнього фонду природи WWF-Україна: +380 67 949 1756, npustilnik@wwf.ua

Дякуємо та чекаємо на зустріч! 

Команда WWF-Україна 

--

Nataliia Pustilnik | Project Assistant | WWF-Ukraine