Остання редакція: 08 листопада 2019

З Днем працівників сільського господарства України!

Щорічно у третю неділю листопада  в Україні відзначається День працівників сільського господарства. Свято було започатковане в 1993 році згідно Указу президента України.

Аграрна галузь для української держави завжди була однією із пріоритетних сфер розвитку як зовнішньої, так і внутрішньої економіки країни. Нині аграрний сектор отримав доступ до найбільш ефективних закордонних технологій і методів обробки землі. Це дозволило організувати аграрне виробництво, як один з найбільш важливих стратегічних напрямів не тільки в економічному відношенні, але і активною політичною та геополітичною складовою життєдіяльності українського суспільства.

Значний вклад в ефективний розвиток сільського господарства вносять і науковці Уманського НУС, готуючи висококваліфікованих конкурентоспроможних фахівців, як для вітчизняного, так і європейського ринків праці. Науковцями активно  розробляються, удосконалюються та впроваджуються у виробництво новітні технології, проводяться фундаментальні і прикладні наукові дослідження, спрямовані на вирішення пріоритетних проблем і завдань аграрної галузі. В університеті запроваджуються європейські стандарти взаємодії з суб’єктами господарювання щодо проведення наукових досліджень та впровадження їх результатів у виробництво. Враховуючи світові тенденції, надзвичайно актуальним та перспективним напрямом свого розвитку науковці університету вважають біологічне сільське господарство, про що свідчать  роботи, виконані за державною, господарчою тематиками науково-дослідними лабораторіями закладу. Нинішнього року науковці та працівники Уманського НУС доклали немало зусиль для того, щоб закріпити позитивні тенденції в розвитку сільськогосподарського виробництва України. Тож шановні колеги щиро вітаємо Вас з професійним святом - Днем працівників сільського господарства! Бажаємо вагомих успіхів у роботі та  натхнення до нових  здобутків!

НДЧ УНУС