Остання редакція: 21 травня 2022

Вітаємо з Днем науки в Україні!

21 травня 2022 року професійне  свято в Україні відзначають науковці, які своїми здобутками прославляють нашу землю.

Нині наука, незважаючи на труднощі, завдяки наполегливій праці вчених, має широковідомі наукові школи,  які славляться технологічними розробками і винаходами. Високий професіоналізм та наукові досягнення  вчених Уманського НУС цінуються як в Україні, так і за її межами.  Зокрема, за останні п’ять років  науковцями УНУС було опубліковано 256 статей у виданнях, що цитуються в базах Scopus і Web of Science, 1628 статей у фахових виданнях, 106 монографій, отримано 151 охоронний документ на об’єкти права інтелектуальної власності й сорти та 356 актів впровадження у навчальний процес і виробництво.

Щиро вітаємо науковців, студентів,  аспірантів, докторантів   із Днем науки в Україні!  Бажаємо кожному міцного здоров'я, родинного затишку та добробуту, мирного неба, нових наукових звершень і відкриттів,  втілення інноваційних проектів на благо розвитку України!!!

НДЧ Уманського НУС