+38 (04744) 4-69-87
Меню
Остання редакція: 26 травня 2016

Всеукраїнська науково-практична конференція «Сучасні тенденції психолого-педагогічної освіти у сфері фізичного виховання»

25 травня в Уманському національному університеті садівництва пройшла Всеукраїнська науково-практична конференція «Сучасні тенденції психолого-педагогічної освіти у сфері фізичного виховання», присвячена 65-річчю заснування кафедри фізичного виховання.

Фізична культура – є невід’ємною складовою підготовки гармонійно розвиненого фахівця-аграрія, а тому їхньому фізичному вихованню завжди приділялялось багато уваги. Так, фізичне виховання в життя студентів нашого університету увійшло ще з 30-х років минулого століття, коли першим керівником цього курсу в інституті був Федір Москалець. Дещо пізніше (1952 р.), як самостійний підрозділ інституту, була створена кафедра фізичного виховання. Першим її завідувачем став Микола Григорович Євстратов – один із кращих спортсменів міста, у якого не одне покоління молоді вчилося бути сильними, здоровими і всебічно розвиненими.

Значний вклад у розвиток фізичної культури і спорту в місті і в університеті зробили й інші викладачі. Завдяки їхньому плідному керівництву, Уманський національний університет садівництва заслужено може гордитися численними перемогами і здобутками своїх вихованців, які є членами збірних команд України, майстрами спорту міжнародного класу, призерами чемпіонатів Європи, учасниками Олімпійських ігор та чемпіонами світу. Завдяки спільній наполегливій праці студентів і тренерів наш університет широко відомий як в Україні, так і поза її межами.

В умовах реформування системи освіти в Україні підвищуються вимоги й до компетентності викладачів, змісту і методів їхньої роботи, що вимагає відповідної професійної підготовки. Крім цього, на необхідності модернізації професійної підготовки майбутніх випускників наголошується як у Національній стратегії розвитку освіти в Україні, так і безпосередньо в Законі України «Про вищу освіту». Тому, в цьому відношенні, ті проблеми, що були заявлені в програмі конференції, є актуальними, а їхнє вирішення має важливе значення для освітнього процесу у вищих навчальних закладах нашої країни.

Конференція пройшла в атмосфері плідної співпраці. Доповіді учасників були цікавими як для студентів і викладачів нашого університету, так і для гостей, запрошеними з інших навчальних закладів України.

 

Начальник науково-дослідної

частини Уманського НУС

професор С.П. Полторецький