Остання редакція: 08 жовтня 2018

Всеукраїнська наукова конференція молодих учених

10–11 травня 2017 року в Уманському національному університеті садівництва традиційно відбулася Всеукраїнська наукова конференція молодих учених, приурочена 115-річчю від дня народження видатного селекціонера-плодовода Д.С. Дуки.

Конференція проводилась за сімома напрямами з розгляданням актуальних питань технологій вирощування основних сільськогосподарських культур, проектів озеленення ділянок, розробки сучасної сільськогосподарської техніки, удосконалення харчових технологій, фінансово-економічних та управлінських відносин, перспективи розвитку економіки країни та сільського господарства зокрема й ін.

Загалом у роботі конференції взяли участь науковці з різних навчальних та наукових закладів України: Уманського національного університету садівництва, Національного дендропарку «Софіївка» НАН України, Одеського державного екологічного університету, ННЦ «Інститут виноградарства і виноробства ім. В. Є. Таїрова» НААН України, Харківського національного аграрного університету ім. В. В. Докучаєва, Вінницького національного аграрного університету, Житомирської філії державної установи «Інститут охорони ґрунтів України», ННЦ «Інститут агрохімії і ґрунтознавства ім. О.Н. Соколовського» та ін.

Озвучені доповіді стали плідним підґрунтям для обміну думками із окресленої проблематики. За результатами конференції опубліковано збірку матеріалів.

Підготовка та проведення наукової конференції відбулись на досить високому рівні. Тож висловлюємо сподівання на подальшу успішну наукову співпрацю з провідними навчальними закладами та науковими установами України й зарубіжжя.

Ігор Прокопчук, Голова ради молодих учених Уманського НУС