Остання редакція: 03 червня 2022

Відбувся Всеукраїнський науково-методичний онлайн-семінар «Фізичне виховання студентської молоді: проблеми і перспективи»

В рамках проведення наукових заходів в Уманському НУС, 3 червня 2022 року  кафедрою фізичного виховання та психолого-педагогічних дисциплін було проведено Всеукраїнський  науково-методичний онлайн-семінар «Фізичне виховання студентської молоді: проблеми і перспективи».

В роботі семінару взяли участь викладачі, науковці, заслужені тренери України, студенти-спортсмени з м.Умані, м.Києва, м.Черкаси. Всього – 27 осіб. Учасники конференції ознайомилися з психолого- педагогічними аспектами впровадження здоров’я-збережувальних технологій  у студентів; особливості фізичної підготовки спортсменів з настільного тенісу; психологічні аспекти підготовки бігунів; психологічне здоров’я та самоконтроль; психологічний супровід тренувальної та змагальної діяльності спортсменів; психологічна підготовка спортсменів в сучасних умовах; проблеми професійно-орієнтованого викладання іноземної мови при підготовці фахівців сфери фізичного виховання; психологічні аспекти фізичної культури та спорту; вплив занять волейболом на всебічний гармонійний розвиток особистості; методи відновлення організму студентів ВНЗ після фізичних навантажень; проблема емоційного вигорання спортсменів.

Всі учасники конференції отримали  новий  позитивний досвід,  нові враження від спілкування з коллегами – професіоналами.

Лариса Осадча, доцент

кафедри фізичного виховання та