Остання редакція: 12 березня 2019

В Уманському НУС відбувся науково-методичний семінар від компанії Clarivate Analytics

В  Уманському НУС відбувся науково-методичний семінар «Можливості платформи Web of Science для якісних наукових досліджень та навчання:

(Web of Science Core CollectionJournal Citation ReportEndNoteResearcher ID )»

від компанії Clarivate  Analytics

11 березня 2019 року в Уманському національному університеті садівництва відбувся науково-методичний семінар на тему: «Можливості платформи Web of Science для якісних наукових досліджень та навчання: (Web of Science Core Collection, Journal Citation Report,  EndNote,  Researcher ID). Доповідач – представник компанії Clarivate Analytics, фахівець з навчання клієнтів Інформаційні та аналітичні ресурси, кандидат біологічних наук Ірина Тихонкова.  У заході взяли участь   науковці,  викладачі, аспіранти, докторанти та студенти Уманського НУС.

На семінарі було розглянуто такі питання:

• Робота з платформою Web of Science пошук, аналіз, збереження наукової інформації, оцінка тематик робіт та можливі джерела фінансування;
  • Аналіз і підбір видань в Journal Citation Report (impact factor і інші показники журналів);
  • Ретельний добір видання для публікації власних досліджень;
  • Безкоштовний референс менеджер EndNote base що дозволяє створити базу публікацій за темою дослідження, і суттєво полегшує оформлення статей за форматом певного видання, і нещодавно створену функцію EndNote Match, яка значно скорочує час підбору видання для публікації;
  • ResearcherID – ідентифікатор науковця, який дозволяє автору представити власні здобутки, порівняти їх з світовими аналогами і представити українські видання та науково-дослідні установи науковій спільноті. H-index Orcid – онлайн CV науковця.

На завершення відбулось обговорення, в якому було наголошено на важливості проведення подібних заходів для науковців УНУС.

НДЧ УНУС

Матеріали