Остання редакція: 04 жовтня 2018

V Міжнародний форум «ПРОБЛЕМИ ІННОВАЦІЙНОГО РОЗВИТКУ ТА ІНФОРМАЦІЙНОГО СУСПІЛЬСТВА»

20-21 жовтня 2016 року Уманський національний університет садівництва взяв участь у V Міжнародному форумі «ПРОБЛЕМИ ІННОВАЦІЙНОГО РОЗВИТКУ ТА ІНФОРМАЦІЙНОГО СУСПІЛЬСТВА», що проходив на базі Українського інституту науково-технічної експертизи та інформації у м. Київ.

Основними питаннями запропонованими на форумі були:

• Удосконалення системи інформаційної та інформаційно-аналітичної підтримки науково-технічної, інноваційної діяльності та трансферу технологій;
  • Прогнозування пріоритетних напрямів науково-технічної та інноваційної діяльності: підходи, методи, перспективи розвитку;
  • Результативність науково-технічної, інноваційної діяльності та діяльності у сфері трансферу технологій в Україні;
  • Розвиток державно-приватного партнерства у сферах науково-технічної та інноваційної діяльності;
  • Науково-технічна та інноваційна діяльність в Україні в контексті євроінтеграційних процесів та ін.

У рамках форуму представники УНУС взяли участь у третьому навчальному семінарі «Трансфер технологій та об’єктів інтелектуальної власності у ВНЗ».

За результатами трьох навчальних семінарів фахівці відділу інтелектуальної власності, комерціалізації та трансферу технологій отримали свідоцтва про підвищення кваліфікації.