Остання редакція: 07 грудня 2017

V Міжнародна науково-практична конференція – обмін думками та результатами досліджень

V Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні питання сучасної аграрної науки», що традиційно відбулася на базі Уманського національного університету садівництва, в повній мірі відповідала всім заявленим посиланням: міжнародності, науковості, практичності.

Метою конференції було висвітлення теоретичних і прикладних аспектів впровадження сучасних технологій та інноваційних методів і засобів в аграрній сфері.

Конференція відбувалася за сімома напрямками з розгляданням актуальних питань в агрономії, харчовій промисловості, лісовому та садово-парковому господарстві, технічних і загальноосвітніх науках, а також в економіці та менеджменті.

Конференція дала можливість усім бажаючим обмінятися досвідом та оприлюднити результати власних досліджень у розрізі тих тем, якими вони займаються.

На конференції було представлено спектр питань щодо технологій вирощування основних сільськогосподарських культур, проектів озеленення присадибних ділянок, розробки сучасної сільськогосподарської техніки, удосконалення харчових технологій, фінансово-економічних та управлінських відносин, перспективи розвитку економіки країни та сільського господарства зокрема та ін.

Висловлюємо сподівання на подальшу успішну наукову співпрацю з провідними навчальними закладами та  установами України і зарубіжжя, що дасть змогу проводити Міжнародну науково-практичну конференцію «Актуальні питання сучасної аграрної науки» і в подальшому!!!

Ігор Прокопчук, Голова ради молодих учених Уманського НУС