Остання редакція: 20 листопада 2016

Участь науковців Уманського НУС у Міжнародній науково-практичній конференції «Virtual Game Method in Higher Education (GAMES)»

На базі Економічного університету м.Познань (Польща) відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Virtual Game Method in Higher Education (GAMES)», у якій взяли участь науковці Іспанії, Фінляндії, Угорщини, Австрії, Естонії, Польщі та України. До участі в конференції долучилися й викладачі факультету менеджменту Уманського НУС: доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри «Менеджмент» Школьний О.О. та кандидат філологічних наук, доцент кафедри української та іноземних мов Фернос Ю.І. Конференція проходила за фінансової підтримки програми ЄС у сфері вищої освіти «Еразмус Плюс».

Нині перед вищою освітою постає низка проблем, серед яких слід виокремити вироблення навчальних стратегій, які б зацікавили сучасне молоде покоління «комп’ютерних геніїв». Тому науковці всього світу особливу увагу приділяють розвиткові інноваційних методів навчання, зокрема й ігровому методу.

Метою конференції було обговорення таких інноваційних навчальних стратегій як із теоретичної, так і з практичної точки зору. Науковці мали можливість поділитися власним досвідом та проблемами, що супроводжують використання цього методу у навчальному процесі. Після закінчення виступів та обговорень, усі бажаючі відвідали одну із лабораторій віртуальної реальності, що функціонує в університеті.

Теплий прийом, відвертість у спілкуванні створили атмосферу доброзичливості та доброго сприйняття професійних, фахових питань, винесених на обговорення впродовж конференції.

Юлія Фернос, доцент кафедри

української та іноземних мов