Остання редакція: 13 грудня 2021

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт за напрямом "Екологічна безпека комплексу "автомобіль - навколишнє середовище"

П'ятий  рік кафедра екології Харківського національного автомобільно-дорожнього університету проводить Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт за напрямом «Екологічна безпека комплексу «автомобіль-навколишнє середовище» (спеціальність «Автомобільний транспорт») згідно наказу МОН України № 1179 від 05 листопада  2021 року «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2021/2022 навчальному році».

Запрошуємо Вас прийняти участь та надіслати до 3-х робіт на Конкурс, які були відібрані за результатами проведення І-го туру Конкурсу у вашому ЗВО, до 15 лютого 2022 року.

Інформаційний лист та вимоги щодо оформлення наукових робіт знаходяться у прикріплених файлах.

ПЕРЕД ВІДПРАВЛЕННЯМ наукових робіт регулярною поштою на адресу університету-організатора необхідно пройти процедуру електронної реєстрації наукової роботи за посиланням  https://forms.gle/3vX4LSRZbz4fx7129     для налагодження двостороннього зв’язку у системі «учасник – організатор» та виключення будь-яких непередбачуваних ситуацій, пов’язаних з роботою поштових операторів.

З повагою, заступник голови конкурсної комісії, завідувач кафедри екології ХНАДУ, д.т.н., проф. Внукова Н.В.