Остання редакція: 03 квітня 2020

Всеукраїнський конкурс дослідницьких робіт учнівської та студентської молоді «Surf’s Up: Digital economy for youth / Лови хвилю: цифрова економіка для молоді»

про проведення Всеукраїнського конкурсу дослідницьких робіт
учнівської та студентської молоді «Surf’s Up: Digital economy for youth /
Лови хвилю: цифрова економіка для молоді»

Державний вищий навчальний заклад «Університет банківської справи» на базі Черкаського навчально-наукового інституту вперше проводить Всеукраїнський конкурс дослідницьких робіт учнівської та студентської молоді «Surf’s Up: Digital economy for youth / Лови хвилю: цифрова економіка для молоді» (далі - Конкурс). До участі у Конкурсі запрошуються – учні та студенти навчальних закладів України.
Конкурс проводиться з метою популяризації та формування стійкого інтересу до фундаментальних і прикладних наукових досліджень в напряму цифрової економіки, підвищення освітнього рівня, набуття світоглядних орієнтацій та розвитку інтелектуального потенціалу талановитої учнівської та студентської молоді. Конкурс включає дослідницькі роботи за тематичними напрямами: 1) Економіка та
фінанси; 2) Комп’ютерні науки; 3) Право.

УВАГА!!! Відповідно до Листа Інституту модернізації змісту освіти МОН України від
12.03.2020 № 22.1/10-713 та від 31.03.2020 №22.1/10-778 «Щодо проведення
інтелектуальних студентських заходів»,