Остання редакція: 10 липня 2018

Всеукраїнський конкурс дипломних робіт зі спеціальностей «Міжнародна економіка» та «Міжнародні економічні відносини»

Інститут модернізації змісту освіти повідомляє, що на базі Харківського національного автомобільно-дорожнього університету 19 жовтня 2018  p. буде проведено Всеукраїнський конкурс дипломних робіт студентів з освітнім ступенем «бакалавр» зі спеціальності «Міжнародна економіка» та студентів з освітнім ступенем «магістр» зі спеціальності «Міжнародні економічні відносини».

Метою конкурсу є залучення талановитої молоді до дослідницької діяльності, підвищення престижу науки у студентському середовищі, удосконалення навчальної та наукової роботи студентів, рівня їхньої професійної підготовки зі спеціальностей «Міжнародна економіка» та «Міжнародні економічні відносини».

У конкурсі беруть участь роботи з вищезазначених спеціальностей, що були захищені у 2017/2018 навчальному році. Конкурсні роботи направляти на адресу Харківського національного автомобільно-дорожнього університету до 30 вересня 2018 року (за поштовим штемпелем).

Детальну інформацію про проведення конкурсу можна дізнатись на сайті http://fmab.khadi.kharkov.ua/kafedri/mizhnarodnoji-ekonomiki/konkurs-diplomnikh-robit.html.

Координатори конкурсу: завідувач кафедри міжнародної економіки Харківського національного автомобільно-дорожнього університету – Горовий Дмитро Анатолійович  (057) 738-77-86, Нікітіна Аліна Вадимівна (050) 406 -11-19, e-mail: n-a-v-1@ukr.net .