Остання редакція: 18 січня 2023

Спільний конкурс НФДУ та Кембриджського університету

Національний фонд досліджень України оголошує новий конкурс “Кембридж – НФДУ 2022. Індивідуальні гранти на проведення досліджень (розробок) для українських вчених (за підтримки Кембриджського університету, Велика Британія) “

Метою конкурсу є підтримка передових наукових досліджень і розробок українських вчених, які безпосередньо постраждали від воєнних дій в Україні в 2022 році, шляхом надання індивідуальних грантів за підтримки Кембриджського університету (Велика Британія).

Тематичні напрями, за якими здійснюватиметься фінансування: широке коло фундаментальних і прикладних проблем в усіх галузях наук, пов’язаних із розв'язанням найбільш актуальних наукових завдань, націлених на технологічний, економічний, соціальний, культурний поступ України.

Дата та час початку подання заявок: 29.12.2022, 00:01 за київським часом.

Дата та час завершення подання заявок: 27.01.2023, 23:59 за київським часом.

Для ознайомлення з умовами конкурсу переходьте за посиланням: https://nrfu.org.ua/wp-content/uploads/2023/01/umovy-konkursu_2022_02.pdf

Електронна пошта для довідок: natsi.2022.02@nrfu.org.ua