Остання редакція: 20 грудня 2023

Міжнародний студентський професійний творчий конкурс «Аграрні науки та продовольство»

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 06.12.2023 р. №1485 Миколаївський національний аграрний університет є базовим закладом вищої освіти для проведення Міжнародного студентського професійного творчого конкурсу «Аграрні науки та продовольство» (далі - Конкурс).

Конкурс проводиться за напрямками: агрономія; технологія виробництва і переробки продукції тваринництва; агроінженерія. Проведення Конкурсу відбувається за сприянням Науково-навчально-виробничого консорціуму «Південний», Наукового парку Миколаївського національного аграрного університету «Агроперспектива», Освітньо-інноваційного кластеру «Агротехніка», Національного інноваційного кластеру «Родючість ґрунтів», співзасновником яких є Миколаївський національний аграрний університет.

Метою Конкурсу є інтеграція України у світовий освітній простір, розширення міжнародних зв’язків, виявлення та підтримка найбільш талановитих студентів, формування творчого покоління науково активної молоді в аграрній науці, конкурентоспроможної на міжнародному ринку праці.

Конкурс проводиться у два етапи: перший (у закладах вищої освіти) - грудень
2023 року - березень 2024 року; другий (на базі МНАУ) - квітень - червень 2024 року.

Термін подання проектів на ІІ-й етап Конкурсу - до 1 квітня 2024 р.
Підведення підсумків Конкурсу відбудеться під час науково-практичних онлайн- конференцій за окремими напрямками з 03 по 08 червня 2024 р.

У Конкурсі може бути представлено до п’яти проектів за кожним напрямком від одного ЗВО. Проекти необхідно зареєструвати на сайті Миколаївського національного аграрного університету у відповідному розділі певного напрямку.

Із детальною інформацією та Регламентом проведення Конкурсу можна ознайомитись на сайті https://konkurs.mnau.edu.ua/.  Телефон для довідок: +380977151902;
+380997001452.

Контактна особа: Панфілова Антоніна Вікторівна.