+38 (04744) 4-69-87
Меню
Остання редакція: 28 листопада 2019

Міжнародний конкурс студентських наукових робіт «Black Sea Science 2020»

 

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас і Ваших студентів взяти участь в Міжнародному конкурсі студентських наукових робіт «Black Sea Science 2020» за напрямом "Інформаційні технології, автоматизація і робототехніка". Метою конкурсу є розширення міжнародних зв'язків, залучення студентів до участі в наукових програмах, проектних, конструкторських та інших формах науково-дослідної діяльності. Участь в конкурсі безкоштовна. Конкурс проводиться Одеською національною академією харчових технологій (ОНАХТ, Україна) за погодженням з Українським Міністерством освіти і науки.

Конкурс проводиться у третій раз, його географія, незважаючи на назву, досить велика, в минулому році в ньому взяли участь 186 студентських робіт з Польщі, України, Казахстану, Грузії, Болгарії, Молдови, Білорусії, Китаю, Румунії, Чехії, Греції, Туреччини , Литви, Угорщини, США. Призові місця зайняли 47 робіт з різних напрямків.

Запрошуємо Ваш виш і Ваших студентів спробувати свої сили в цей престижної технічної першості в області інформаційних технологій, автоматизації та робототехніки.

 Всі матеріали, що прийшли і будуть прорецензовані за напрямом "Інформаційні технології, автоматизація и робототехніка", будуть видані в збірнику, що вийде в ОНАХТ, роботи-переможці будуть опубліковані в збірнику, який буде видано видавництвом «ОЛДІ-ПЛЮС» - електронна копія висилається переможцям на дисках, кращі роботи по IKT будуть видані в журналі Central European Researchers Journal (Словаччина) - безкоштовно. Всі учасники та керівники проектів отримають сертифікати, переможці - дипломи та призи.

Надсилаємо офіційне запрошення, додаткові відомості - на офіційному сайті конкурсу http://isc.onaft.edu.ua, вимоги до учасників і робіт - http://isc.onaft.edu.ua/vimogi. Мовами конкурсу є англійська та українська, роботи подаються англійською мовою.

Відео на TV про Black Sea Science 2019 минулого конкурсу:

https://www.youtube.com/watch?v=SfWjMZqlt9g&t=5shttps://www.youtube.com/watch?v=ehy3NBIz4-4https://www.youtube.com/watch?v= W2e4gKhEMPk & t = 6s.

Фотогалерея

http://isc.onaft.edu.ua/2019-3

Відгуки

http://isc.onaft.edu.ua/reviews

Для участь в конкурсі необхідно заздалегідь зареєструватися на https://pk.onaft.edu.ua/iscregister/index.php і до 01.02.2020 надіслати в електронному вигляді на адресу autoblacksea@gmail.com конкурсну роботу англійською мовою та відомості про авторів.

При виникненні питань прохання зв'язуватися з оргкомітетом по електронній пошті autoblacksea@gmail.com.

З повагою, директор навчально-наукового інституту Комп'ютерних систем і технологій "Індустрія 4.0" ОНАХТ Сергій Котлик.