+38 (04744) 4-69-87
Меню
Остання редакція: 15 липня 2021

Конкурс стартап-проєктів IT_EUREKA

Шановні колеги!

Інформуємо, що 1 липня розпочався прийом заявок на шостий сезон конкурсу стартап-проєктів у галузі інформаційних технологій – IT_EUREKA. IT_EUREKA – конкурс стартап проєктів у галузі інформаційних технологій, який проводить шведська ІТ-консалтингова компанія Sigma Software за підтримки Міністерства освіти і науки України.

Участь у конкурсі можуть взяти проєкти, представлені закладами вищої освіти, науковими установами, а також закладами професійної (професійнотехнічної) освіти. До участі в конкурсі запрошуються команди молодих та активних людей з інноваційними стартап-проєктами у сучасних сферах бізнесу. Серед ключових критеріїв відбору: інноваційність та актуальність ідеї; опрацьованість бізнес аспектів проєкту; наявність функціонуючого прототипу. Повна або часткова реалізованість проєкту. Конкурс проходитиме за двома напрямами: Hardware стартапи; Software стартапи.

Заявки на конкурс приймаються до 20 серпня 2021 року. Фінал конкурсу відбудеться 15-16 грудня 2021 року. Докладніше про умови, процедуру та етапи конкурсу за посиланням: https://iteureka.com/procedura-ta-pravyla-uchasti/

Якщо залишилися питання щодо участі або реєстрації, звертайтеся до координаторів конкурсу: info@iteureka.com або join@labs.sigma.software.