+38 (04744) 4-69-87
Меню
Остання редакція: 20 травня 2022

Конкурс на Міжнародну премію 2023 року у рамках програми L’Oréal-UNESCO «Для жінок у науці»

Секретаріат ЮНЕСКО розпочав прийом номінацій на участь у конкурсі на Міжнародну премію 2023 року у рамках програми L’Oréal-UNESCO «Для жінок у науці».

Як інформує Секретаріат, у 2023 році будуть нагороджуватися п’ять видатних наукових дослідниць у галузі фізичних наук, математики та інформатики. Кожна із п’яти лауреаток отримає нагороду в розмірі 100 000 євро за внесок у наукові дослідження на церемонії, яка відбудеться у березні 2023 року.

Кінцевий термін подання номінацій - 31 травня 2022 року.

Необхідно врахувати, що єдиним інструментом для подачі заявок кандидатів та моніторингу процесу відбору є спеціальна онлайн-платформа –  www.forwomeninscience.com . Заявки в паперовому вигляді не розглядатимуться.

Контакти Секретаріату у разі виникнення додаткових запитань: fwis@unesco.org  (в копії: ap.coppola@unesco.org ).

Зазначена програма, яка була заснована у 1998 році, є ефективною можливістю для підтримки та заохочення українських науковців-жінок, а також просування їхніх досліджень на міжнародному рівні. Крім того, результати попередньої участі українських дослідниць у програмі сприяють укріпленню іміджу України, як держави з великим науковим потенціалом. У лютому 2022 року ППУ при ЮНЕСКО у рамках проєкту «Наука – це вона» організувало у штаб-квартирі ЮНЕСКО проведення виставки портретів українських жінокдослідниць, головною героїнею якої стала Олена Ванєєва – лауреатка згаданої вище премії.

Незважаючи на тяжкі наслідки військової агресії рф проти нашої держави, Україна, разом з міжнародними партнерами, робить усе можливе для підтримки української науки.

Деталі в додатках. 

З повагою, Постійний представник, Посол  В.В.Омельченко