+38 (04744) 4-69-87
Меню
Остання редакція: 16 квітня 2020

Щорічний конкурс есе Essay Award для молодих економістів

 

Міністерства розвитку економіки, тогрівлі та сільського господарства України повідомляє про можливість участі молодих економістів у щорічному конкурсі есе  Essay Award.

Метою проведення цього конкурсу є сприяння здійсненню якісних наукових досліджень з питань торговельної політики і міжнародного торговельного співробітництва та зміцнення відносин між СОТ та науковою спільнотою.

Есе мають бути направлені до СОТ за електронною адресою essay.award@wto.org до 8 червня 2020 року. Підрозділ з економічних досліджень та статистики Секретаріату СОТ (Economic Research and Statistics Division of the WTO Secretariat) до 24 червня 2020 року сформує перелік есе, які відповідають критеріям відбору, а відбіркова комісія до 24 липня 2020 року визначить переможця конкурсу.

Винагорода за перемогу есе у конкурсі становитиме 5 тис. швейцарських франків. У разі співавторства винагорода буде поділена порівну між авторами.

Визначення переможця здійснюватиме Академічна відбіркова комісія (Academic Selection Panel), до складу якої входитимуть викладачі провідних іноземних навчальних закладів за підтримки експертів Секретаріату СОТ.

Про результати конкурсу буде офіційно оголошено на щорічній зустрічі Європейської групи з дослідження торгівлі (European Trade Study Group), яка є найбільшою конференцією, де обговорюються питання міжнародної торгівлі. Церемонія нагородження відбудеться у вересні 2020 року у м. Гент (Бельгія).

Більш детальна інформація стосовно зазначеного конкурсу додається.