Остання редакція: 16 вересня 2016

Fulbright Foreign Language Teaching Assistant (FLTA) Program на 2017-2018 академічний рік

Fulbright Scholar Program

Документи приймають до 15 жовтня щороку [Анкета]

Проведення досліджень в університетахнаукових та дослідницьких інституціях США на період від трьох до дев'яти місяців. У конкурсі можуть брати участь кандидати та доктори наук; діячі культури, фахівці з бібліотекарства, журналісти та юристи; дослідники без наукового ступеня з досвідом роботи не менше п'яти років та аспіранти або здобувачі напередодні захисту, які отримають науковий ступінь до початку гранту (1 вересня 2017 року).

Детальна інформація

Fulbright Research and Development Program

Термін подання документів - 1 листопада щороку. [Анкета]

Проведення досліджень в університетах США тривалістю від шести до дев'яти місяців. У конкурсі можуть брати участь особи віком до 40 років з дворічним професійним досвідом: викладачі; аспіранти та дослідники, які ще не мають наукового ступеня; кандидати наук (не пізніше 5-ти років після захисту); адміністратори вищих навчальних закладів; співробітники науково-дослідних установ; журналісти; фахівці з бібліотечної, музейної та архівної справи; спеціалісти у сфері управління культурою; працівники громадських організацій (НДО).

Детальна інформація