Остання редакція: 08 жовтня 2018

В університеті стартували Дні науки

10 травня в Уманському національному університеті садівництва відкриттям Всеукраїнської наукової конференції молодих учених «Актуальні проблеми садівництва в сучасній аграрній науці» стартували традиційні Дні науки.

Відкриття у рамках Днів науки конференції розпочалося зі вступного слова голови ради молодих учених Уманського НУС, кандидата сільськогосподарських наук, доцента Ігоря Прокопчука та завідувача відділу інтелектуальної власності, комерціалізації та трансферу технологій, кандидата економічних наук, доцента Олександра Бурляя, в якому вони привітали всіх учасників та гостей з початком роботи, зазначивши, що конференція є гарною нагодою для обміну науковим досвідом, думками, новітніми дослідженнями.

Захід зібрав представників молодої наукової еліти з провідних вищих навчальних закладів та наукових установ України, зокрема: Уманського національного університету садівництва, ДУ «Інститут охорони ґрунтів України», Інституту сільського господарства Карпатського регіону НААНУ, Львівського національного аграрного університету, Одеського державного екологічного університету, Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка, Харківського національного університету будівництва та архітектури, Дніпропетровського державного аграрно-економічного університету, ВНЗ «Університет економіки та права «КРОК», ННЦ «Інститут аграрної економіки», Київського університету харчових технологій, Харківського державного університету харчування та торгівлі, Національного дендрологічного парку «Софіївка» НАН України, Українського науково-дослідного інституту лісового господарства і агролісомеліорації ім. Г.М. Висоцького, Вінницького національного аграрного університету.

Конференція проходила у формі пленарного засідання та засідань наукових секцій, на яких було розглянуто актуальні питання технологій вирощування основних сільськогосподарських культур, проектів озеленення присадибних ділянок, розробки сучасної сільськогосподарської техніки, удосконалення харчових технологій, фінансово-економічних та управлінських відносин, перспектив розвитку економіки країни та сільського господарства зокрема й ін.

Доповіді, що прозвучали під час засідань, послугували плідним підґрунтям для обміну думками із зазначеної проблематики. За результатами конференції було опубліковано збірку матеріалів тез доповідей учасників наукового заходу.

У збірнику наведено результати наукових досліджень вітчизняних та іноземних науковців: аспірантів, докторантів, викладачів, наукових співробітників та фахівців провідних навчальних закладів й установ, що займаються дослідженнями з питань аграрної науки.

Ігор Прокопчук,

голова ради молодих учених Уманського НУС