23.06.2016
День поля Уманського НУС   Читати повністю

День поля Уманського НУС

22 червня, в рамках Дня поля, в університеті відбулася щорічна демонстрація дослідів провідних кафедр

13.06.2016
Роль кафедри лісового господарства у підготовці фахівцівЧитати повністю

Роль кафедри лісового господарства у підготовці фахівців

9 червня 2016 року о 13:30 год. в 147 аудиторії відбувся науковий семінар: "Роль кафедри лісового господарства у підготовці фахівців"

10.06.2016
Уманський НУС отримав нагороди за наукову, інноваційну та освітню діяльністьЧитати повністю

Уманський НУС отримав нагороди за наукову, інноваційну та освітню діяльність

02.06.2016
Обговорення перспектив участі УНУС в програмах "Горизонт-2020"Читати повністю

Обговорення перспектив участі УНУС в програмах "Горизонт-2020"

Науковці Уманського НУС відвідали семінар-нараду «Можливості використання деревної біомаси від обрізки плодових дерев і викорчовування старих насаджень в енергетичних цілях» у м. Вінниця.

01.06.2016
Міжнародна науково-практична конференція Читати повністю

Міжнародна науково-практична конференція

26–27 травня 2016 р. на базі інженерно-технологічного факультету Уманського НУС пройшла ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Імпортозамінні технології вирощування, зберігання і переробки продукції садівництва та рослинництва», присвячена 10-річчю створення інженерно-технологічного факультету.

26.05.2016
Всеукраїнська науково-практична конференція «Сучасні тенденції психолого-педагогічної освіти у сфері фізичного виховання»Читати повністю

25 травня в Уманському національному університеті садівництва пройшла Всеукраїнська науково-практична конференція «Сучасні тенденції психолого-педагогічної освіти у сфері фізичного виховання», присвячена 65-річчю заснування кафедри фізичного виховання.

Доступ до міжнародних наукових ресурсів для українських учених: проєкт Research4Life
30.04.2024 08:19