Остання редакція: 09 серпня 2024

Науковці Уманського НУС учасники конференції “Агро Інновації 2024”

6 серпня на базі КВЦ «Парковий» відбулась провідна аграрна конференція «Агро Інновації 2024», яка об’єднала ключових фахівців, інноваторів, науковців та бізнес-лідерів з метою обміну знаннями та вирішення актуальних завдань галузі.

У роботі конференції взяла участь делегація науковців Уманського НУС на чолі з проректором з наукової та інноваційної діяльності професором Віктором КАРПЕНКОМ, доцентом кафедри біології Русланом ПРИТУЛЯКОМ та завідувачем кафедри рослинництва, доцентом Віталієм КРАВЧЕНКОМ.

У ході конференції було обговорено низку питань стосовно генерації та впровадження інновацій у компаніях та виробництві, створенні інноваційних продуктів для виробництва, лідерства в аграрній сфері.

Під час конференції було започатковано ділові контакти з передовими агрокомпаніями України, які з часом мають перерости в співпрацю та новітні агроінновації.

НДЧ УНУС