+38 (04744) 4-69-87
Меню
Остання редакція: 29 січня 2018

Нагороди за наукову та інноваційну діяльність

Нагороди за наукову та інноваційну діяльність Уманського національного університету садівництва 

 

1867р. – почесний відзив з видачею свідоцтва «За участь у ІV Сільськогосподарській виставці» (м. Київ).
1883р. – І Сільськогосподарська виставка Київського товариства сільського господарства (м. Київ). За зразкові експонати Уманське училище землеробства і садівництва нагороджено почесним відзивом Київського товариства сільського господарства, а Д. С. Леванду – похвальним листом.
1887р. – Училище отримало нагороди Всеросійської сільськогосподарської виставки (м. Харків): письмову подяку – за колекцію з шовківництва, Бронзову і Малу срібні медалі Ю.Р. Ланцькому – за колекцію з шовківництва, Середню срібну медаль – за колекції плодових, декоративних рослин і яблук; подяку В. В. Пашкевичу – за матеріали та рекомендації з сушіння, виготовлення продуктів переробки та виноробства.
1894р. – Схвальні відгуки Бессарабської виставки з плодівництва (м. Кишинев).
1896р. – Всеросійська промислово-художня виставка в Нижньому Новгороді (28.05-1.10).. За графіки з сільськогосподарської метеорології, підготовлені для Умані, викладачу Училища В. А. Поггенполю присуджено Диплом І розряду.
1897р. – чотири золоті (у номінаціях – садівництво, шовківництво, м’ясо-молочна рогата худоба, навчально-науковий відділ) та одна Велика срібна медаль “За високі показники в навчальній, науковій та агрономічній діяльності” Київської сільськогосподарської виставки.
1883р. – Почесний відзив Київського товариства сільського господарства «За зразкові експонати», представлені на І Сільськогосподарській виставці (м. Київ).

1899-1900рр. – Золоті та срібні медалі на виставках у Парижі та Турині. Експонат з метеорології професора Училища В. О. Поггенполя було відзначено Срібною медаллю.

1903р. – Подяка за участь та організацію виставки-конкурсу плугів на полях ферми Уманського училища садівництва і землеробства (11 серпня, м. Умань).
1905р. – Середня золота медаль «За корисну діяльність з технічної переробки плодів і овочів» ІІ Виставки-ярмарки з плодівництва та городництва (м. Санкт-Петербург). Мала золота медаль В. В. Пашкевичу – за друковані праці з плодівництва та практичну діяльність; Велика срібна медаль – за дички груш
1908р. – Середня золота медаль «За колекцію свіжих плодів» та Велика золота медаль «За ягідні і фруктові вина, пастилу, фруктовий мармелад і особливо – за сушені плоди і овочі»  IV Виставки-ярмарки плодівництва і городництва (м. Санкт-Петербург, 29.09-7.10). Уманське училище садівництва і землеробства було єдиним навчальним закладом, нагородженим на виставці Великою золотою медаллю. Всього на виставці було присуджено дві Великих золоті медалі. Другу отримав Г. І Крісті (фірма «Бесарабія) – «За неперевершені лікувальні виноградні соки»
1909р. – Срібна медаль Роменського сільськогосподарського товариства з особливим відзначенням чудового столового вина з ірги V Сільськогосподарської й кустарної виставки (м. Ромни).
1913р. – Чотири золоті медалі «За декоративне і плодове садівництво, городництво, бджільництво та шовківництво» Київської сільськогосподарської виставки.
1914р. – Велика золота медаль Санкт-Петербурга, Велика золота медаль Всеросійського товариства садівників «За садові експонати», Мала золота медаль «За експонати з технічної переробки плодів і овочів» ювілейної Міжнародної виставки садівництва (м. Санкт-Петербург, 14.05– 1.06).

1923р. – Диплом І ступеня І Всеросійської сільськогосподарської виставки (м. Москва).

1924р. – Найвища оцінка плодово-ягідних вин на Харківській виставці сільськогосподарських шкіл.

1959р. – Орден Трудового Червоного Прапора

1955-1956 рр. – ВДНГ СРСР (м. Москва). Участь брали професори І. М. Єремеєв і С. С. Рубін. На честь 100-річчя І. В. Мічуріна І. М. Єремеєв був нагороджений золотою медаллю, а його сорт «Українка 0246» був затверджений міжнародним стандартом сильних пшениць ООН. С.С. Рубін за розробки в галузі землеробства нагороджений двома бронзовими медалями ВДНГ.
1957-1958 рр. – ВДНГ СРСР (м. Москва). Навчальний заклад представляв професор С. С. Рубін. За розробки в галузі землеробства він був нагороджений двома Великими срібними медалями ВДНГ.
1960 р. – ВДНГ СРСР (м. Москва). Навчальний заклад представляв професор С.С. Рубін. За розробки в галузі землеробства він був нагороджений Великою золотою медаллю ВДНГ.
1961р. – Мала золота медаль ВДНГ СРСР «За зразки вин Уманського сільськогосподарського інституту» (м. Москва).
У 1961 році, представлені А. І. Корабльовим на ВДНГ СРСР зразки вин Уманського сільськогосподарського інституту, були відзначені Малою золотою медаллю, а співробітники Б. С. Трофименко і О. П. Навроцька – нагороджені бронзовими медалями.
1974 р. – ВДНГ СРСР (м. Москва). Навчальний заклад представляв доцент М. І. Бондаренко. За гібридні сіянці жоржин Пчелка і Валентина доцент М. І. Бондаренко був нагороджений атестатом І ступеня.
1975 р. – ВДНГ СРСР (м. Москва). Участь брав доцент М. І. Бондаренко. За гібридний сіянець жоржин Леся Українка М. І. Бондаренко отримав атестат І ступеня.
1978р. – Золотою медаллю ВДНГ СРСР (м. Москва) нагороджений співробітник Уманського СГІ А. С. Величко «За досягнуті успіхи в розвитку народного господарства СРСР» та демонстрацію передових технологій вирощування декоративних культур та новітні сорти квітів.

1983рр. – Медаль та диплом ВДНГ УРСР «За експонати плодів , ягід та фруктами» (м. Київ).

1984р. – Почесна грамота Верховної ради України. Срібною медаллю ВДНГ СРСР (м. Москва) нагороджений співробітник Уманського СГІ А. С. Величко «За досягнуті успіхи в розвитку народного господарства СРСР» та демонстрацію нових сортів, технологій вирощування та насінництва квіткових культур.
1986 р. – ВДНГ СРСР (м. Москва). Експонувалася розробка з «Обґрунтування та впровадження у виробництво поопераційних і поелементних методів планування, контролю й аналізу витрат у внутрігосподарських підрозділах», автор – доцент А. Ф. Бурик. Розробка була удостоєна срібної медалі ВДНГ.
1987-1989рр. – Золота і три срібних медалі ВДНГ СРСР (м. Москва) і ВДНГ УРСР (м. Київ) «За розробку науково обґрунтованих заходів боротьби з бур’янами у посівах сільськогосподарських культур».
2004р. – Диплом «Лідер агропромислового комплексу України», лауреат рейтингу «Кращі підприємства України» в номінації “Вища освіта”.
2005р. – Почесне звання Лідер сучасної освіти “За багаторічну інноваційну діяльність та модернізацію освіти ” (Міністерство освіти і науки України).
2006р. – П’ять золотих медалей Міжнародного конкурсу виноградних вин, коньяків (бренді), шампанського, плодово-ягідних вин, горілок і міцних напоїв «Ялта. Золотий грифон – 2006» – за плодово-ягідні вина (розробник – Токар А. Ю.): не кріплене солодке вино «Уманське оксамитове», десертні вина – «Золота груша», «Уманське калинове», «Софіївське шовковичне» та «Софіївська тернівка».
2007р. – Три срібних медалі Міжнародного конкурсу виноградних вин, коньяків (бренді), шампанського, плодово-ягідних вин, горілок і міцних напоїв «Ялта. Золотий грифон – 2007» – за плодово-ягідні вина (розробник – Токар А. Ю.): не кріплене солодке вино «Скарби Софії», десертне вино «Букет Черкащини» та лікерне вино «Уманське кизилове». Диплом Міжнародної виставки-ярмарки “За участь на Агро-2007” 
2008р. – Срібна медаль «За кращу продукцію, технологію, наукову розробку, послугу» та диплом Міжнародної виставки “Агро-2008” у номінації “За високі показники у галузі аграрної науки”.

2009р. – Срібна медаль «За кращу продукцію, технологію та наукову розробку» і диплом Міжнародної виставки “Агро-2009” у номінації «За високі показники у галузі аграрної науки і освіти».

Почесна грамота “За вагомий внесок у реалізації державної аграрної політики, розвиток науки, підготовку висококваліфікованих спеціалістів” (Кабінет Міністрів України).

2010р. – Золота медаль «За випуск продукції з натуральних компонентів, яка відповідає смаку вимогливого споживача» та диплом XXІІ Міжнародної агропромислової виставки «Агро-2010».

Відзнака «Лідер галузі» (Міністерство аграрної політики та продовольства України і Комітет Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин), дипломи «За значний внесок у розвиток агропромислового комплексу України» (Комітет Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин) і «За здобутки у сільськогосподарській діяльності» (Комітет Верховної Ради України з питань науки і освіти та Національна академія аграрних наук України).

2011р. – Три золотих медалі Міжнародної виставки «Агро-2011» у номінаціях: «За розробку і впровадження інноваційних технологій в садівництві», «За розробку високоякісної продукції із натуральної сировини» та «За розробку і впровадження екологічно безпечних технологій з біологізації рослинництва».

За участь у загальноукраїнському проекті «Агропромисловий комплекс України: сьогодення та майбутнє – 2011» університет нагороджено дипломом «Лідер галузі – 2011».

Диплом за перше місце в огляді-конкурсі кращий структурний підрозділ “Дослідне поле” (методичний центр Міністерства аграрної політики та продовольства України).

2012р. – За участь у XXIV Міжнародній агропромисловій виставці "Агро-2012", високий рівень підготовки та представлення експозиції колектив університету нагороджено дипломом, подяками і шістьма золотими медалями у номінаціях: "За розробку і впровадження високопродуктивних сортів рослин сільськогосподарських культур"; "За розробку і впровадження інноваційних технологій в овочівництві"; "За розробку та впровадження високоякісних консервованих продуктів функціонального призначення"; "За науково-інформаційне забезпечення агропромислового виробництва в сфері оподаткування"; "За вагомий внесок у формування інтегрованої системи економічної освіти і науки"; "За розробку та впровадження інновацій в менеджмент агробізнесових структур".

2013р. – За участь у ХХV Міжнародній агропромисловій виставці-ярмарці «Агро-2013» університет нагороджено дипломами, подяками та п’ятьма золотими медалями в номінаціях: «За розробку і впровадження ресурсоощадних систем удобрення сільськогосподарських культур», «За вагомий внесок в розробку та впровадження технологій з розмноження малопоширених плодових та декоративних культур», «За вагомий внесок в розробку інноваційно-інвестиційної моделі розвитку аграрного сектора економіки», «За вагомий внесок в розвиток технології зберігання продуктів рослинництва», «За розробку та впровадження систем менеджменту якості в підприємствах АПК».

2014р. – За низку успішних проектів науково-інноваційного та навчального спрямування на "АГРО-2014" університет отримав три золоті медалі та 15 дипломів і подяк. 
 

2015 р. – Національна виставка «АгроЕкспо-2015» (м. Кіровоград). За участь у виставці УНУС нагороджено почесним дипломом.

2016 р.  – За вагомий внесок у розвиток аграрного сектора України на Міжнародній агропромисловій виставці-ярмарці «Агро-2016» університет був нагороджений трьома золотими медалями в номінаціях "За розробку і впровадження інноваційних технологій у навчальний процес (Кафедра туризму та готельно-ресторанної справи)", "За вагомі досягнення у підготовці фахівців для лісового господарства України (Кафедра лісового господарства)", "За розробку і впровадження екологічно-безпечних технологій захисту сільськогосподарських культур від шкідливих організмів (Кафедра захисту і карантину рослин)". 
2017 р.  – За вагомий внесок у розвиток аграрного сектора України на Міжнародній агропромисловій виставці-ярмарці «Агро-2017» університет був нагороджений двома золотими медалями в номінаціях "За впровадження інноваційних розробок в аграрну сферу економіки України (Факультет економіки та підриємництва)" та "За впровадження новітніх технологій у галузі комп'ютерного проектування ландшафтних об'єктів (Кафедра прикладної інженерії та охорони праці)".