+38 (04744) 4-69-87
Меню
Остання редакція: 02 лютого 2023

Нагороди за наукову та інноваційну діяльність

За наукову та інноваційну діяльність Уманський національний університет садівництва нагороджено 61 золотою, 33 срібними, 6 бронзовими медалями, 121 почесним відзивом, 153 похвальними листами, 32 дипломами І розряду, 201 подякою, 31 атестатом І ступеня, 43 почесними грамотами, у тому числі:

 

1867р. – почесним відзивом з видачею свідоцтва «За участь у ІV Сільськогосподарській виставці» (м. Київ).

1883р. – І Сільськогосподарська виставка Київського товариства сільського господарства (м. Київ). За зразкові експонати Уманське училище землеробства і садівництва нагороджено почесним відзивом Київського товариства сільського господарства, а Д. С. Леванду – похвальним листом.

1894р. – Схвальними відгуками Бессарабської виставки з плодівництва (м. Кишинев).

1897р. – чотирма золотими (у номінаціях – садівництво, шовківництво, м’ясо-молочна рогата худоба, навчально-науковий відділ) та однією Великою срібною медаллю “За високі показники в навчальній, науковій та агрономічній діяльності” Київської сільськогосподарської виставки.

1883р. – Почесним відзивом Київського товариства сільського господарства «За зразкові експонати», представлені на І Сільськогосподарській виставці (м. Київ).

1899-1900рр. – Золотими та срібними медалями на виставках у Парижі та Турині. Експонат з метеорології професора Училища В. О. Поггенполя було відзначено Срібною медаллю.

1903р. – Подякою за участь та організацію виставки-конкурсу плугів на полях ферми Уманського училища садівництва і землеробства (11 серпня, м. Умань).

1909р. – Срібною медаллю Роменського сільськогосподарського товариства з особливим відзначенням чудового столового вина з ірги V Сільськогосподарської й кустарної виставки (м. Ромни).

1924р. – Найвищою оцінкою плодово-ягідних вин на Харківській виставці сільськогосподарських шкіл.

1983рр. – Медаллю та дипломом ВДНГ України «За експонати плодів, ягід та фруктів» (м. Київ).

2004р. – Дипломом «Лідер агропромислового комплексу України», лауреат рейтингу «Кращі підприємства України» в номінації “Вища освіта”.

2005р. – Почесним званням Лідер сучасної освіти “За багаторічну інноваційну діяльність та модернізацію освіти ” (Міністерство освіти і науки України).

2006р. – П’ятьма золотими медалями Міжнародного конкурсу виноградних вин, коньяків (бренді), шампанського, плодово-ягідних вин, горілок і міцних напоїв «Ялта. Золотий грифон – 2006» – за плодово-ягідні вина (розробник – Токар А. Ю.): не кріплене солодке вино «Уманське оксамитове», десертні вина – «Золота груша», «Уманське калинове», «Софіївське шовковичне» та «Софіївська тернівка».

2007р. – Трьома срібними медалями Міжнародного конкурсу виноградних вин, коньяків (бренді), шампанського, плодово-ягідних вин, горілок і міцних напоїв «Ялта. Золотий грифон – 2007» – за плодово-ягідні вина (розробник – Токар А. Ю.): не кріплене солодке вино «Скарби Софії», десертне вино «Букет Черкащини» та лікерне вино «Уманське кизилове». Дипломом Міжнародної виставки-ярмарки “За участь на Агро-2007” 

2008р. – Срібною медаллю «За кращу продукцію, технологію, наукову розробку, послугу» та диплом Міжнародної виставки “Агро-2008” у номінації “За високі показники у галузі аграрної науки”.

2009р. – Срібною медаллю «За кращу продукцію, технологію та наукову розробку» і диплом Міжнародної виставки “Агро-2009” у номінації «За високі показники у галузі аграрної науки і освіти». Почесною грамотою “За вагомий внесок у реалізації державної аграрної політики, розвиток науки, підготовку висококваліфікованих спеціалістів” (Кабінет Міністрів України).

2010р. – Золотою медаллю «За випуск продукції з натуральних компонентів, яка відповідає смаку вимогливого споживача» та диплом XXІІ Міжнародної агропромислової виставки «Агро-2010». Відзнакою «Лідер галузі» (Міністерство аграрної політики та продовольства України і Комітет Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин), дипломами «За значний внесок у розвиток агропромислового комплексу України» (Комітет Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин) і «За здобутки у сільськогосподарській діяльності» (Комітет Верховної Ради України з питань науки і освіти та Національна академія аграрних наук України).

2011р. – Трьома золотими медалями Міжнародної виставки «Агро-2011» у номінаціях: «За розробку і впровадження інноваційних технологій в садівництві», «За розробку високоякісної продукції із натуральної сировини» та «За розробку і впровадження екологічно безпечних технологій з біологізації рослинництва». За участь у загальноукраїнському проекті «Агропромисловий комплекс України: сьогодення та майбутнє – 2011» університет нагороджено дипломом «Лідер галузі – 2011». Дипломом за перше місце в огляді-конкурсі кращий структурний підрозділ “Дослідне поле” (методичний центр Міністерства аграрної політики та продовольства України).

2012р. – За участь у XXIV Міжнародній агропромисловій виставці "Агро-2012", високий рівень підготовки та представлення експозиції колектив університету нагороджено дипломом, подяками і шістьма золотими медалями у номінаціях: "За розробку і впровадження високопродуктивних сортів рослин сільськогосподарських культур"; "За розробку і впровадження інноваційних технологій в овочівництві"; "За розробку та впровадження високоякісних консервованих продуктів функціонального призначення"; "За науково-інформаційне забезпечення агропромислового виробництва в сфері оподаткування"; "За вагомий внесок у формування інтегрованої системи економічної освіти і науки"; "За розробку та впровадження інновацій в менеджмент агробізнесових структур".

2013р. – За участь у ХХV Міжнародній агропромисловій виставці-ярмарці «Агро-2013» університет нагороджено дипломами, подяками та п’ятьма золотими медалями в номінаціях: «За розробку і впровадження ресурсоощадних систем удобрення сільськогосподарських культур», «За вагомий внесок в розробку та впровадження технологій з розмноження малопоширених плодових та декоративних культур», «За вагомий внесок в розробку інноваційно-інвестиційної моделі розвитку аграрного сектора економіки», «За вагомий внесок в розвиток технології зберігання продуктів рослинництва», «За розробку та впровадження систем менеджменту якості в підприємствах АПК».

2014р. – За низку успішних проектів науково-інноваційного та навчального спрямування на "АГРО-2014" університет отримав три золоті медалі та 15 дипломів і подяк. 

2015 р. – Національна виставка «АгроЕкспо-2015» (м. Кіровоград). За участь у виставці УНУС нагороджено почесним дипломом.

2016 р.  – За вагомий внесок у розвиток аграрного сектора України на Міжнародній агропромисловій виставці-ярмарці «Агро-2016» університет був нагороджений трьома золотими медалями в номінаціях "За розробку і впровадження інноваційних технологій у навчальний процес (Кафедра туризму та готельно-ресторанної справи)", "За вагомі досягнення у підготовці фахівців для лісового господарства України (Кафедра лісового господарства)", "За розробку і впровадження екологічно-безпечних технологій захисту сільськогосподарських культур від шкідливих організмів (Кафедра захисту і карантину рослин)". 

2017 р.  – За вагомий внесок у розвиток аграрного сектора України на Міжнародній агропромисловій виставці-ярмарці «Агро-2017» університет був нагороджений двома золотими медалями в номінаціях "За впровадження інноваційних розробок в аграрну сферу економіки України (Факультет економіки та підриємництва)" та "За впровадження новітніх технологій у галузі комп'ютерного проектування ландшафтних об'єктів (Кафедра прикладної інженерії та охорони праці)".

2021 р. – За активну участь в організації та проведенні Міжнародної агропромислової виставки «Agroexpo - 2021» УНУС нагороджено подякою. 

За участь ІV Міжнародному науковому конгресі «SOCIETY OF AMBIJENT INTELLIGENCE 2021» УНУС нагороджено дипломом.

2022 р. – За участь V Міжнародному науковому конгресі «SOCIETY OF AMBIJENT INTELLIGENCE 2022» УНУС нагороджено дипломом. 

За підтримку волонтерської діяльності, патріотизм, самовідданість, плідну працю та допомогу у справі захисту Батьківщини, активну участь в громадському житті міста, вагомий внесок у надання гуманітарної допомоги та підтримки Уманської міської територіальної громади  з нагоди Дня незалежності України УНУС нагороджено подякою Уманської міської ради.