Міжнародний освітній форум "Спільне майбутнє освіти та бізнесу"

Початок: 09:00, 15 березня
15-20 березня 2024 року проходитиме Міжнародний освітній форум «Спільне майбутнє освіти та бізнесу» (далі – Форум) за підтримки Міністерства освіти та науки України, Державної наукової установи «Інститут модернізації закладів освіти».
Організаторами Форуму є Центр стратегічних інновацій та прогресивного розвитку, Реміснича Палата України, ГО «Центр Резільєнтності України», E-Science Space (Варшава, Польща) та EUFUA VZW (Брюссель, Бельгія).
Метою Форуму є зміцнення резільєнтності України, створення міцного фундаменту для майбутніх поколінь у післявоєнний період, поглиблення співпраці між закладами освіти,
бізнес-сектором і міжнародними донорами, досягнення сталого розвитку країни.
Форум проводиться за напрямами:
- інтеграція з європейським освітнім простором: перспективи і можливості для України;
- можливості професійного зростання для науково-педагогічного складу з акцентом на наукометрію;
- соціальна адаптація через освіту;
- технології майбутнього;
- економіка та екологія: як навчити студентів створювати сталі бізнес-ідеї;
- бізнес, освіта, зайнятість: як створити ефективний механізм співпраці;
- культура і бізнес: як комерціалізувати культурний потенціал регіону;
- юридична підготовка: як готувати юристів до роботи в умовах глобалізації;
- технологічна адаптація освіти: готуємо студентів до роботи у сфері передових наук;
- практичний досвід для студентів у вирішенні бізнес-кейсів;
- ремісництво у XXI столітті: як освіта і технології переосмислюють традиційний бізнес;
- наукометрія.
Робочі мови: українська, англійська.
Під час Форуму надається можливість взяти участь у міжнародному стажуванні з отриманням відповідного сертифікату.
Науковий керівник Форуму: Дей Марина, професор кафедри конституційного і адміністративного права Національного авіаційного університету, Центр стратегічних інновацій та прогресивного розвитку nauka.conference@gmail.com.
Секретаріат Форуму: Центр стратегічних інновацій та прогресивного розвитку (м. Київ, вул. Білоруська, 36А, оф.204, тел. +380997167110, +38096275 7756,
info@e-science.space, info@unitedfuture.com.ua
Детальніше з умовами проведення Форуму та міжнародного стажування можна ознайомитись за покликаннями: