Остання редакція: 06 лютого 2017

Круглий стіл «Впровадження біологічних препаратів в сільське господарство»

02.02.2017 в Уманському національному університеті садівництва пройшла зустріч вчених університету і Національної академії наук в напрямку реалізації використання фундаментальних і прикладних досліджень з вивчення 54 гербіцидів провідних компаній світу з різними нормами застосування, окремо, і разом з біорегуляторами ДП МНТЦ «Агробіотех».

Пономаренко С.П. ‒ директор НТЦ «АГРОБІОТЕХ» продемонстрував результати їх досліджень та можливості і потенціал застосування регуляторів росту рослин українського виробництва у сільському господарстві.

Про спільні дослідження Уманського НУС та НТЦ «АГРОБІОТЕХ» у галузі садівництва доповів доцент кафедри плодівництва Майборода В.П.

У ході наукового заходу представникам фермерського колективу Уманського району запропоновані нові технології в підвищенні врожайності, стійкості рослин до патогенів і паразитів, а також з метою відновлення біорізноманіття грунтів і збереження генетичного потенціалу сортів с-г. культур.

У конференції взяв участь провідний журналіст українського радіо Куцак Олександр Валерійович, який зібрав інтерв'ю і виступи фахівців, які найближчим часом будуть звучати на Українському радіо в програмі Колос.

Проректор з наукової та інноваційної діяльності

Карпенко В.П.