Остання редакція: 09 листопада 2022

ІІІ Всеукраїнський форум Рад молодих вчених

Наприкінці жовтня 2022 року в відбувся ІІІ Всеукраїнський форум Рад молодих вчених, ініційований Радою молодих учених при Міністерстві освіти і науки України.

Цьогоріч форум відбувався у формі панельних дискусій, присвячених проблемам і перспективам діяльності рад молодих вчених в умовах війни в Україні та за кордоном. Зокрема, під час першої панельної дискусії учасники в залах, розділених за регіональним принципом, мали змогу поділитися власним досвідом щодо проблем та викликів, які супроводжують діяльність молодих учених в умовах війни в Україні. Під час другої панельної дискусії міжнародні спікери окреслили можливості для молодих учених України (запис трансляції доступний за покликанням: https://www.youtube.com/watch?v=TZDGAjjFaPY).

Проведення форуму сприяло активній комунікації у вирішенні проблем, спричинених військовими діями в Україні, посиленню співпраці між вченими України, радами молодих вчених, встановленню зв’язків з основними зацікавленими сторонами та іноземними партнерами, а також обміну напрацюваннями у питаннях організації освітньо-наукової діяльності, розвитку наукового потенціалу.

Представники Ради молодих учених Уманського національного університету садівництва Катерина Костецька та Володимир Новіков представили на Форумі доповідь на тему: "Формування дуальної освіти в Україні".

Голова РМУ

Уманського НУС