+38 (04744) 4-69-87
Меню
Остання редакція: 16 січня 2019

Erazmus+ для України

 

ЕРАЗМУС+

Україна є країною-партнером програми Еразмус+, що підтримує проекти, партнерства, заходи і мобільність у сфері освіти, професійну підготовку, молодіжну політику та спорт.

Докладно про програму Еразмус+:

Всі напрями мають різні можливості відкриті для країн-партнерів.

У сфері вищої освіти українські вищі навчальні заклади можуть брати участь в таких напрямах міжнародного виміру програми Еразмус+:

  • навчальна мобільність працівників та студентів ВНЗ (проекти міжнародної кредитної мобільності) на основі між інституційних угод (колишній Еразмус)
  • реалізація спільних магістерських програм та отримання індивідуальних стипендій (ступенева мобільність Еразмус Мундус)
  • розвиток потенціалу вищої освіти – реформування вищої освіти (ех-Темпус)
  • стратегічні партнерства
  • альянси знань
  • напрям Жана Моне з Європейських студій

У всіх вищевказаних напрямах українські інституції можуть бути партнерами, а за напрямами Жан Моне і Розвиток потенціалу вищої освіти, як координаторами так і партнерами.

Щорічно з жовтня по лютий/березень тривають конкурси програми Еразмус+. Детальну інформацію про всі можливості розміщено на сайті програми Еразмус+.

Задля посилення обізнаності, візуальної доступності, актуальності, ефективності та впливу міжнародних компонентів програми Еразмус+ і сфері вищої освіти діє Національний Еразмус+ офіс в Україні.

Національний Еразмус+ офіс в Україні є партнером Міністерства освіти і науки України та здійснює такі заходи:

Про можливості для українських учасників у сфері вищої освіти можна дізнатись на сайті Національного Еразмус+ офісу в Україні.

Про можливості у сфері шкільної освіти можна дізнатись на сайті:  http://www.etwinning.com.ua/

РЕЗУЛЬТАТИ ПРОЕКТІВ ЕРАЗМУС+

Результати проектів Еразмус+ за різними напрямами

Проекти за участі України: База, статистика, контакти, веб-сайти проектів