+38 (04744) 4-69-87
Меню
Остання редакція: 18 грудня 2020

УРОЧИСТЕ ВРУЧЕННЯ ДИПЛОМА ДОКТОРА ФІЛОСОФІЇ

Наукові дослідження у поєднанні з освітою та виробництвом сприяють формуванню економіки, заснованої на знаннях, та є основою забезпечення суспільного розвитку. В Уманському НУС відбулась знакова подія – урочисте вручення другого в університеті  диплома доктора філософії Ігорю Новицькому, який навчався в аспірантурі на кафедрі підприємництва, торгівлі та біржової діяльності та виконав освітньо-наукову програму під науковим керівництвом доктора економічних наук, професора Нестерчук Юлії Олександрівни.  Публічний захист дисертації Ігоря Новицького на тему «Механізми інтегрованого розвитку підприємств зернопродуктового підкомплексу» на здобуття ступеня доктора філософії у галузі знань 07 Управління та адміністрування за спеціальністю 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність відбувся 14 серпня 2020 року у спеціалізованій вченій раді  ДФ 74.844.002, утвореній в Уманському НУС.

Напрям наукових пошуків був обраний новоспеченим доктором філософії не випадково. Ігор Новицький – генеральний директор ТОВ «Об’єднана сільськогосподарська компанія», голова Асоціації фермерів та приватних землевласників Тальнівського району, депутат Черкаської обласної ради, відомий громадський діяч. Очолювана ним аграрна компанія має виробництво повного циклу – від вирощування зернових до їх переробки та експортування. Дослідження проблем формування й реалізації механізмів інтегрованого розвитку підприємств зернопродуктового підкомплексу, проведене молодим науковцем під час навчання в аспірантурі Уманського НУС,  дає йому можливість ще успішніше розвивати власний аграрний бізнес.

Ректор, доктор економічних наук, професор Непочатенко Олена Олександрівна привітала Ігоря Новицького з важливою подією – успішним завершенням підготовки за PhD-програмою та вручила диплом доктора філософії, висловивши сподівання, що здобуті в університеті компетентності сприятимуть реалізації майбутніх задумів в професійній та науковій діяльності.