+38 (04744) 4-69-87
Меню
Остання редакція: 14 червня 2019

День поля Уманського НУС

 

      14 червня 2019 року в Уманському національному університеті садівництва відбулась щорічна демонстрація дослідів провідних кафедр, які виконують наукову роботу відповідно до програми дослідждень університету.

       Представники науково-дослідної частини університету, деканатів факультетів агрономії, плодоовочівництва, екології та захисту рослин, лісового і садово-паркового господарства, а також провідні науковці кафедр агрохімії і ґрунтознавства, генетики, селекції рослин та біотехнології, загального землеробства, рослинництва,  біології, екології та безпеки життєдіяльності, захисту і карантину рослин, овочівництва, лісового господарства, садово-паркового господарства провели огляд дослідних ділянок овочевих, польових, декоративних культур і селекційних посівів. Під час огляду науковці доповіли про актуальність і новизну виконуваних ними досліджень, продемонстрували оригінальні та класичні схеми закладання дослідів, агротехніку вирощування сільськогосподарських культур.

 

У результаті обговорень були висловлені пропозиції та побажання щодо покращення й удосконалення проведення наукових досліджень в університеті. У цілому, огляд дослідів продемонстрував високий потенціал наукових розробок вчених Уманського НУС та надав можливість презентувати широкому колу науковців новітні технології, сорти та іншу науково-технічну продукцію.

 

НДЧ УНУС