Остання редакція: 16 лютого 2024

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт зі спеціальності «Інтелектуальна власність»

Відповідно до  Листа Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» від 09.01.2024 №21/08-28 про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2023/2024 навчальному році (далі – Конкурс),  Національний університет «Чернігівська політехніка» буде проводити Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт зі спеціальності «Інтелектуальна власність» на базі кафедри менеджменту та адміністрування шляхом рецензування та оприлюднення рейтингового списку наукових конкурсних робіт (без проведення підсумкової конференції).

До участі в Конкурсі запрошуються здобувачі вищої освіти, які здобувають вищу освіту за освітнім ступенем «бакалавр», «магістр» у закладах вищої освіти України незалежно від форм власності та підпорядкування, в тому числі іноземці та особи без громадянства, що навчаються у цих закладах, студенти вищих навчальних закладів інших країн.

Інформація про Конкурс (вимоги до оформлення наукових робіт, вимоги до подання робіт і супровідних документів, рейтинговий список наукових робіт тощо) буде розміщена на офіційному сайті: https://stu.cn.ua/nauka-ta-innovatcii/naukova-diyalnist-studentiv-ta-molodyh-vchenyh/konkursy/

Матеріали