Рада молодих учених Уманського НУС

Рада молодих учених Уманського національного університету садівництва була створена у 1999 році. Головна мета створення − всебічне сприяння науковій діяльності молодих учених університету.

Нині до складу Ради входить 129 науковців, у переважній більшості це молоді кандидати наук та викладачі, які активно займаються науковою роботою.

За ініціативи Ради молодих учених систематично проводяться наукові конференції, семінари, круглі столи. У цьому році, чотирнадцятий раз поспіль, Радою була проведена Всеукраїнська наукова конференція молодих учених, адже саме талановита молодь, сьогоднішні аспіранти та молоді вчені є інтелектуальною елітою майбутнього. За результатами конференції було опубліковано збірник наукових праць, який традиційно видається у двох частинах.

Основними завданнями своєї діяльності на майбутнє Рада молодих учених вважає: сприяння творчому росту талановитої молоді, координування дослідницької діяльності молодих науковців, встановлення зв’язків між молодими вченими інших навчальних закладів та науково-дослідних установ.

Запорукою успішного функціонування Ради молодих учених в Уманському національному університеті садівництва є всебічна підтримка та сприяння у роботі з боку керівництва університету.