Рада молодих учених УНУС

Рада молодих учених Уманського національного університету садівництва створена для всебічного сприяння науковій діяльності молодих учених університету.

До складу Ради входять 60 науковців - це молоді кандидати наук та викладачі, які активно займаються науковою роботою.

За ініціативи Ради молодих учених в університеті систематично проводяться наукові конференції, семінари та круглі столи.

Основними завданнями своєї діяльності Рада молодих учених вважає:

-       сприяння творчій, професійній і громадській активності молодих науковців;

-       координування дослідницької діяльності молодих науковців;

-       встановлення зв’язків між молодими вченими інших ЗВО та науково-дослідних установ; інформаційна діяльність.

Запорукою успішного функціонування Ради молодих учених в Уманському національному університеті садівництва є всебічна підтримка та сприяння у роботі з боку керівництва університету.