Німецько-українська літня школа аграрної економіки “Time Series Analysis in Agricultural and Food Markets”

Початок: 10:00, 13 вересня

З 13 по 26 вересня 2020 року в м. Галле (Заале), Німеччина, відбудеться друга німецько-українська літня школа аграрної економіки в Німеччині “Time Series Analysis in Agricultural and Food Markets”. Літня школа фінансується німецькою службою академічного обміну (DAAD) за кошти Федерального міністерства закордонних справ Німеччини (AA).

Літня школа орієнтована на українських аспірантів та магістрів з аграрної економіки або суміжних галузей. Лекторами є професор Бернхард Брюммер (Університет Геттінген), професор Єнс-Петер Лой (Кільський університет) та доктор Олександр Перехожук (IAMO).

Захід буде організований IAMO, Німеччина, Київською школою економіки (KSE), Україна, у співпраці з Університетом імені Мартіна Лютера Галле-Віттенберг (MLU), Німеччина, Університетом імені Крістіана Альбрехта Кіль, Німеччина та Університет імені  Георга Августа, Геттінген, Німеччина.

Мова курсу - англійська. Участь безкоштовна. Витрати на проїзд та проживання покриватимуться (частково) стипендією DAAD.

Заявки (англійською мовою) слід подавати через онлайн-анкету до 30 квітня 2020 року.

Для отримання додаткової інформації про німецько-українську літню школу див. pdf-файл в додатку або відвідайте веб-сторінку

З найкращими побажаннями,

Олександр Перехожук