Остання редакція: 20 травня 2019

Віншування науковців Уманського НУС, приурочене Дню науки

До Дня науки в Уманському НУС відбулось традиційне віншування найкращих науковців університету.

У рамках заходу присутні ознайомились з презентацією начальника науково-дослідної частини, доктора сільськогосподарських наук Сергія Полторецького "Історія становлення та сьогодення науки в Уманському НУС".

Із вітальним словом до науковців звернулась, доктор економічних наук, професор Олена Олександрівна Непочатенко, яка побажала всім негаснучого натхнення і нових досягнень.

Привітали учасників зібрання й поважні гості: заступник міського голови Бабич Вікторія Вікторівна, голова Уманської районної державної адміністрації Олійник Віталій Васильович, голова Уманської районної ради Супрунець Оксана Анатоліївна, голова Уманської районної профспілкової організації працівників АПК Гаркава Варвара Василівна.

Науковці Уманського НУС були відзначені численними нагородами: Управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації, Черкаської обласної державної адміністрації, Черкаської обласної ради, Управління агропромислового розвитку Черкаської облдержадміністрації та Уманського національного університету садівництва.

Окрасою Дня науки стала виставка ірисів Уманського НУС.

Проректор з наукової та інноваційної діяльності,

доктор с.-г. наук, професор

Карпенко В.П,