VIІ Міжнародна виставка " Осінній салон "Вища освіта - 2018"

Початок: 09:00, 23 листопада
Шановні представники Вищих навчальних закладів!
Хочемо поінформувати
Вас, що  23-24 листопада 2018 року у Львівському Палаці Мистецтв   відбудеться
 VIІ Міжнародна виставка " Осінній салон "Вища освіта - 2018".

Осінній салон "Вища освіта-2018" - одна з перших спеціалізованих виставок в Західній Україні, яка надає платформу для безпосереднього діалогу абітурієнтів з представниками вітчизняних та зарубіжних ВНЗ.

Організатор Виставки Міжнародний освітній центр впродовж чотирьох років організував 6 міжнародних виставок та напрацював партнерські зв'язки із багатьма вітчизняними та зарубіжними університетами, які є постійними учасниками заходу (українські - Національний університет "Одеська морська академія, Морехідне училище ім. О. І. Маринеска  НУ “Одеська морська академія”, Українська академія друкарств, Тернопільський національний медичний університет ім. Горбачевського, Львівський національний аграрний університет, Національний фармацевтичний університет (Харків), польські - Університет Марії Кюрі-Склодовської у Любліні, Університет фінансів та управління у Варшаві, Освітня фундація "Перспективи", Проект "Тераз Вроцлав",  Програма "Free Student"/навчання в Словаччині та багато інших).

Велику увагу організатори приділяють промоції Виставки не лише у Львові, а й  в усьому Західному регіоні країни. Адже , як свідчить досвід,  відвідувачами наших виставок є не лише жителі Львова та Львівщини, а й абітурієнти з сусідніх областей. Впродовж останніх років медіа-партнерами  Виставки є місцеві та регіональні ЗМІ, а саме телеканали - 24 канал, Новий канал, НТА, ТРК Львів,  радіо - Західнет - Вголос (радіо), Дуже радіо, Сайти - Вголос (Сайт), Львівська газета, Львівська пошта, Гал-інфо, Духовність, Леополіз нювс, Моє місто, Духовна велич Львова, газета Ратуша).
Звертаємо Вашу увагу також на те, що  у вартість виставкового стенду входить розміщення інформації про ВНЗ у друкованому каталозі (одна сторінка формату А4), який буде розповсюджуватись на Виставці, та впродовж року у школах Львова.

Запрошуємо Вас взяти участь у заходах Виставки
 У додатку надсилаю Вам умови участі/аплікаційну форму та фото з попередніх виставок.

За додатковою інформацією звертайтесь за вказаним номером телефону, радо відповімо на усі Ваші запитання!

З повагою,
Марія Кандиба,
керівник проектів Міжнародного освітнього центру
exhibitions@educenter.com.ua
marykan87@gmail.com
Детальніше в матеріалах Додаток 1 та Додаток 2.