Остання редакція: 03 січня 2018

National Scholarship Programme of the Slovak Republic

Національна стипендіальна програма Словацької Республіки була створена з метою підтримки мобільності іноземних студентів, аспірантів, університетських викладачів та дослідників під час їхнього навчання чи дослідницької роботи у словацьких вищих навчальних закладах і дослідницьких центрах.

Програма фінансується Міністерством освіти, науки і спорту Словацької республіки. Розмір щомісячної стипендії становить: для студентів – 350 євро, для аспірантів – 580 євро, для викладачів університету та дослідників – від 850 до 1000 євро.

Вимоги:

Подати заявку на стипендію можуть:

• студенти магістратури, навчання яких проходить в іноземних університетах і які запрошені державними чи приватними університетами до Словацької Республіки для навчання (стипендія на період 1–2 семестрів).
  • аспіранти (студенти PhD–програм), навчання або дослідження яких проходять в іноземних університетах або науково-дослідних організаціях і які запрошені державними чи приватними університетами або науково-дослідними організаціями до Словацької Республіки для навчання або досліджень (стипендії на період 1–12 місяців).
  • викладачі, дослідники, митці, які запрошені організаціями Словацької республіки для викладацької діяльності чи проведення досліджень (стипендія на період 1–12 місяців)

Документи:

Кандидати повинні подати онлайн-заявку, до якої прикріпити необхідні документи.

Копії документів також потрібно надіслати на адресу: SAIA, n.o., Námestie Slobody 23, 812 20 Bratislava 1, Slovakia.

Заявки приймаються двічі на рік: до 30 квітня і до 31 жовтня.