Остання редакція: 23 червня 2016

Роль кафедри лісового господарства у підготовці фахівців

9 червня 2016 року о 13:30 год. в 147 аудиторії відбувся науковий семінар:

"Роль кафедри лісового господарства у підготовці фахівців"

На науковому семінарі було озвучено насупні доповіді викладачів кафедри:

1. Роль кафедри лісового господарства у підготовці кваліфікованих фахівців.  Доповідач – доктор сільськогосподарських наук, професор кафедри лісового господарства В. П. Шлапак

2. Участь у Всеукраїнських олімпіадах та Всеукраїнських змаганнях з лісового багатоборства. Доповідач – кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри лісового господарства    С. А. Коваль.

3. Проходження виробничої практики на підприємствах державного лісового господарства. Доповідач – викладач кафедри лісового господарства В. П. Шпак.

4. Роль студентського наукового гуртка у підготовці фахівців лісового господарства. Доповідач – кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри лісового господарства О. М. Баюра.

5. Особливості вирощування лісових культур в теплицях Уманського НУС. Доповідач – кандидат біологічних наук, доцент кафедри лісового господарства В. А. Вітенко.

6. Лісові та полезахисні насадження Уманського НУС – база наукової роботи студентів. Доповідач – кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри лісового господарства    М. В. Шемякін.

7. Роль навчальної дисципліни «Основи гідротехнічної меліорації» у формуванні професійних комплектацій майбутнього фахівця лісового господарства. Доповідач – кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри лісового господарства В. П. Кирилюк.

8. Впорядкування та інвентаризація лісового фонду України. Доповідач – кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри лісового господарства О. С. Остапчук.

9. Перспективи використання видів роду Catalpa Scop. в озелененні Правобережного Лісостепу України. Доповідач – кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри лісового господарства В. Л. Кульбіцький.

10. Матеріали ДЗЗ – основа впровадження ГІС технологій у сучасному лісівництві. Доповідач – ст. викладач, кафедри лісового господарства С. І. Кононенко.

11. Облік чисельності мисливських тварин у ДП «Уманське лісове господарство». Доповідач – кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри лісового господарства І. В. Козаченко.

12. Особливості розмноження Thuja plicata Don ex D. Don. Доповідач – кандидат сільськогосподарських наук, викладач кафедри лісового господарства І. Є. Іващенко.

13. Посухостійкість видів роду Laburnum MED. в Центральнопридніпровській височинній області. Доповідач – викладач кафедри лісового господарства Н. Л. Піскун.

14. Ландшафтно-просторова організація зелених насаджень населених місць Черкащини. Доповідач – викладач кафедри лісового господарства О. Ю. Марно-Куца.

15. Вивчення сортів роду Heucherera L. Доповідач – викладач кафедри лісового господарства Ю. А. Запливана.

Колектив кафедри лісового господарства