19.05.2016
Міжнародна науково-практична конференція  «Філософія саду і садівництва в світовій культурі: джерела та новітні інтерпретації»Читати повністю

18 травня в рамках Днів науки Уманського національного університету садівництва відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Філософія саду і садівництва в світовій культурі: джерела та новітні інтерпретації».

18.05.2016
Віншування науковців Уманського НУС, приурочене Дню наукиЧитати повністю

Віншування науковців Уманського НУС, приурочене Дню науки

До Дня науки в Уманському НУС відбулось традиційне віншування найкращих науковців університету

11.05.2016
В університеті стартували Дні наукиЧитати повністю

В університеті стартували Дні науки

10 травня в Уманському національному університеті садівництва відкриттям Всеукраїнської наукової конференції молодих учених «Актуальні проблеми садівництва в сучасній аграрній науці» стартували традиційні Дні науки.

26.02.2016
Проект «Розвиток агропромислового сектору шляхом створення прикордонної сільськогосподарської мережі»Читати повністю

В рамках заходу було проведено семінар та презентовано інструменти, створені в рамках Проекту з метою сприяння діяльності сільгоспвиробників.

20.01.2016
Науковий гербарій Уманського НУС зареєстровано в Index Herbariorum (New York)Читати повністю

Науковий гербарій Уманського НУС зареєстровано в Index Herbariorum (New York)

Науковий гербарій УНУС належить до найстаріших гербаріїв України. Він містить унікальні колекції рослин, окремі з яких становлять світове надбання, оскільки не оприлюднені в жодній з інших колекцій світу. Тому рішення про включення Наукового гербарію УНУС до світової бази IH було прийняте беззаперечно.

Зарубіжне стажування (м. Влоцлавек, Республіка Польща)
18.01.2019 09:00

Зарубіжне стажування (м. Влоцлавек, Республіка Польща)

Семінар