18.01.2016
Реформування вищої освіти в оцінках учасників освітнього процесуЧитати повністю

Реформування вищої освіти в оцінках учасників освітнього процесу

За рішенням Міністерства освіти і науки України, в грудні цього року в провідних університетських центрах України проводиться вивчення думки викладачів та студентів старших курсів щодо стану та перспектив реформування освітньої галузі. В Уманському НУС було проведено опитування студентів 4-х курсів усіх факультетів та досвідчених професорів і доцентів різних кафедр.

Всеукраїнський конкурс наукових студентських робіт 2018 року «Логістика як інструмент підвищення конкурентоспроможності українських підприємств »
26.04.2018 09:07

13th International Conference on  Agriculture & Horticulture