01.06.2016
Міжнародна науково-практична конференція Читати повністю

Міжнародна науково-практична конференція

26–27 травня 2016 р. на базі інженерно-технологічного факультету Уманського НУС пройшла ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Імпортозамінні технології вирощування, зберігання і переробки продукції садівництва та рослинництва», присвячена 10-річчю створення інженерно-технологічного факультету.

26.05.2016
Всеукраїнська науково-практична конференція «Сучасні тенденції психолого-педагогічної освіти у сфері фізичного виховання»Читати повністю

25 травня в Уманському національному університеті садівництва пройшла Всеукраїнська науково-практична конференція «Сучасні тенденції психолого-педагогічної освіти у сфері фізичного виховання», присвячена 65-річчю заснування кафедри фізичного виховання.

19.05.2016
Міжнародна науково-практична конференція  «Філософія саду і садівництва в світовій культурі: джерела та новітні інтерпретації»Читати повністю

18 травня в рамках Днів науки Уманського національного університету садівництва відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Філософія саду і садівництва в світовій культурі: джерела та новітні інтерпретації».

18.05.2016
Віншування науковців Уманського НУС, приурочене Дню наукиЧитати повністю

Віншування науковців Уманського НУС, приурочене Дню науки

До Дня науки в Уманському НУС відбулось традиційне віншування найкращих науковців університету

11.05.2016
В університеті стартували Дні наукиЧитати повністю

В університеті стартували Дні науки

10 травня в Уманському національному університеті садівництва відкриттям Всеукраїнської наукової конференції молодих учених «Актуальні проблеми садівництва в сучасній аграрній науці» стартували традиційні Дні науки.

26.02.2016
Проект «Розвиток агропромислового сектору шляхом створення прикордонної сільськогосподарської мережі»Читати повністю

В рамках заходу було проведено семінар та презентовано інструменти, створені в рамках Проекту з метою сприяння діяльності сільгоспвиробників.

Міжнародна агропромислова виставка і форум з підтримки фермерства АГРОПОРТ Україна 2018
26.07.2018 09:00

13th International Conference on  Agriculture & Horticulture