19.05.2016
Міжнародна науково-практична конференція  «Філософія саду і садівництва в світовій культурі: джерела та новітні інтерпретації»Читати повністю

18 травня в рамках Днів науки Уманського національного університету садівництва відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Філософія саду і садівництва в світовій культурі: джерела та новітні інтерпретації».

18.05.2016
Віншування науковців Уманського НУС, приурочене Дню наукиЧитати повністю

Віншування науковців Уманського НУС, приурочене Дню науки

До Дня науки в Уманському НУС відбулось традиційне віншування найкращих науковців університету

11.05.2016
В університеті стартували Дні наукиЧитати повністю

В університеті стартували Дні науки

10 травня в Уманському національному університеті садівництва відкриттям Всеукраїнської наукової конференції молодих учених «Актуальні проблеми садівництва в сучасній аграрній науці» стартували традиційні Дні науки.

26.02.2016
Проект «Розвиток агропромислового сектору шляхом створення прикордонної сільськогосподарської мережі»Читати повністю

В рамках заходу було проведено семінар та презентовано інструменти, створені в рамках Проекту з метою сприяння діяльності сільгоспвиробників.

20.01.2016
Науковий гербарій Уманського НУС зареєстровано в Index Herbariorum (New York)Читати повністю

Науковий гербарій Уманського НУС зареєстровано в Index Herbariorum (New York)

Науковий гербарій УНУС належить до найстаріших гербаріїв України. Він містить унікальні колекції рослин, окремі з яких становлять світове надбання, оскільки не оприлюднені в жодній з інших колекцій світу. Тому рішення про включення Наукового гербарію УНУС до світової бази IH було прийняте беззаперечно.

Всеукраїнський конкурс наукових студентських робіт 2018 року «Логістика як інструмент підвищення конкурентоспроможності українських підприємств »
26.04.2018 09:07

13th International Conference on  Agriculture & Horticulture