20.11.2016
Участь науковців Уманського НУС у Міжнародній науково-практичній конференції «Virtual Game Method in Higher Education (GAMES)»Читати повністю

На базі Економічного університету м.Познань (Польща) відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Virtual Game Method in Higher Education (GAMES)»

16.11.2016
Наукове стажування викладачів факультету менеджменту у НімеччиніЧитати повністю

Наукове стажування викладачів факультету менеджменту у Німеччині

З 22 жовтня по 4 листопада викладачі факультету менеджменту: доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри менеджменту Школьний О.О. та кандидат філологічних наук, доцент кафедри української та іноземних мов Фернос Ю.І. пройшли наукове стажування на базі кафедри «Морський бізнес та логістика» Університету Бремен (Німеччина). Стажування відбулося у рамках проекту «Німецько-українська магістерська програма в області логістики» (GUMLog) за фінансової підтримки Німецької служби академічних обмін

10.11.2016
Всесвітній день науки в ім'я миру та розвитку World Science Day for Peace and DevelopmentЧитати повністю

10 листопада – Всесвітній день науки в ім'я миру та розвитку (World Science Day for Peace and Development), який відзначається за ініціативи ЮНЕСКО з метою підвищення усвідомлення важливості науки громадськістю всього світу. Дане свято було започатковано ще у 1999 році на Всесвітній науковій конференції, що проходила в Будапешті, проте офіційно його було проголошено у 2001 році.

10.11.2016
Міжнародний семінар "Від досліджень до інновацій в агропродовольчому секторі"Читати повністю

Міжнародний семінар "Від досліджень до інновацій в агропродовольчому секторі"

9 листопада 2016 р. відбувся міжнародний семінар "Від досліджень до інновацій в агропродовольчому секторі". Семінар організовано партнерами проекту SUAFRI-EPC, співвиконавцем якого є Уманський НУС, в рамках Міжнародної агропромислової виставки «АГРОФОРУМ 2016»

26.10.2016
V Міжнародний форум «ПРОБЛЕМИ ІННОВАЦІЙНОГО РОЗВИТКУ ТА ІНФОРМАЦІЙНОГО СУСПІЛЬСТВА»Читати повністю

20-21 жовтня 2016 року Уманський національний університет садівництва взяв участь у V Міжнародному форумі «ПРОБЛЕМИ ІННОВАЦІЙНОГО РОЗВИТКУ ТА ІНФОРМАЦІЙНОГО СУСПІЛЬСТВА», що проходив на базі Українського інституту науково-технічної експертизи та інформації у м. Київ.

Форум «Експорт агропродовольчої продукції: нові можливості для українських товаровиробників»
14.12.2018 09:03

Міжнародне науково-педагогічне стажування у м. Краків, Польща.
20.12.2018 09:00

Міжнародне науково-педагогічне стажування у м. Краків, Польща.

Науково-практичний семінар „День саду (Сучасні тенденції в обрізуванні та захисті плодових дерев)»
15.03.2019 09:00

ІІІ Міжнародна спеціалізована виставка
ІІІ Міжнародна спеціалізована виставка "Освіта та карєра - 2019"